Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Pięciocalowa nawigacja GPS-530 do wygrania w konkursie na najciekawsze zdjęcie z komórki

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 15 września zarejestrowani Czytelnicy serwisu Telix.pl będą mogli brać udział w konkursie zorganizowanym przy współudziale z Trak Electronics Polska na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Główną nagrodą września będzie nawigacja Trak GPS-530 z navigo EU.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      to mamy nastepny konkurs… Pewnie cos sie wrzuci 🙂

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      ekdar mam nadzieję że z konkursu nie zrobi się znów wyścig szczurów.. 🙂 może tym razem będzie dobra zabawa i nie pojawią się tacy "krzykliwi" którzy będą się tutaj wyżywać 😉

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Jogi… niemozliwe… Ale chociaz beda mniejsze jaja z wyborem zwyciezcy jak bylo z ankieta… choc wcale nie mowie ze ten wybor bedzie mi sie podobal :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      A gdzie należy wysyłać zdjęcia?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Ten wybór internautów to jak zwykle pole do nadużyć

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Czy tym razem tez beda co tygodniowe nominacje czy odrazu na koniec bedzie wybranych 10 zdjec?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Będą ujawnione zdjęcia, które zdaniem Redakcji są ciekawe i mogą być brane pod uwagę, ale nie muszą, przy wyłanianiu 10 najlepszych. Nominowana 10 zostanie ujawniona na zakończenie konkursu. Pozdrawiam Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      A mozna jasniej? Co to znaczy BEDA UJAWNIANE? MOGA ALE NIE MUSZA?

    • Bandyto3xx
      Participant
      Liczba postów: 109

      Szkoda że od niedawna tylko jestem tutaj zarejestrowany. Widać że serwis się prężnie rozwija. Oby tak dalej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Czy ty jesteś tym bandyto z blogu play’a? 😉

Viewing 10 reply threads
Reply To: Pięciocalowa nawigacja GPS-530 do wygrania w konkursie na najciekawsze zdjęcie z komórki
Your information: