Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Philips Xenium 9@9q Dragon i Phoenix

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Holenderski Philips wprowadza do oferty na rynek rosyjski najnowsze wersje modelu Philips Xenium 9@9q. Telefony o nazwach Dragon i Phoenix zaskakują nas przede wszystkim bardzo ładnym I eleganckim wzornictwem, jakie rzadko możemy spotkać w telefonem marki tego producenta.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a ja pytam się kiedy w Polsce !?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nigdy ;p "wprowadza do oferty na rynek rosyjski", więc w Polsce może się wcale nie pojawić…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja jestem ciekaw jaką technologie stosuje Philips że potrafi tak wydłużyć prace na baterii i żadne producent nie próbował jej wykorzystać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Polecam przeczytać wypociny jakiegoś dyrektora marketingu Philipsa

      http://asia.cnet.com/reviews/mobilephones/0,39
      050603,39390280,00.htm

      Odpowiedzi lakoniczne ale coś w tym pewnie jest

    • Bazant
      Member
      Liczba postów: 27

      Postęp i w technologii (czas działania) i we wzornictwie! Pierwszy Philips, którzy mi się podoba. Jestem ciekaw jak będzie się sprawdzał w praktyce, bo wiadomością podawanym przez konstruktorów nie do końca wierzę, jeżeli czas pracy będzie chociaż zbliżony do tego co podali to i tak będzie niesamowity postęp! Może wywiąże sie z tego walka konstruktorów na bardziej pojemne baterie- taki bodziec… 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @Bazant, Philips od dawna produkuje swoją serie długo wytrzymującą na baterii i jakoś żadnego z producentów to jeszcze nie zmotywowało

Viewing 6 reply threads
Reply To: Philips Xenium 9@9q Dragon i Phoenix
Your information: