Start Forum Sprzęt Nokia Ovi Mapy z darmową nawigacją w Nokia E71 i Nokia E66

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nokia udostępniła bezpłatną nawigację pieszą i samochodową dla dwóch popularnych modeli z serii biznesowej. Właściciele kilkuset tysięcy urządzeń Nokia E71 i Nokia E66 w Polsce już teraz mogą bezpłatnie pobrać aplikację ze strony http://www.nokia.pl/mapy i korzystać z niej przez cały okres użytkowania wymienionych modeli.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      szkoda, że te mapy nie działają na nokii n73

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      A KIEDY BEDZIE DOSTEPNA NA E 51 ? NAWIGACJA JEST SWIETNA (TESTOWALEM PRZEZ TYDZIEN NA DARMOWYM KODZIE) I DZIALA NAPRAWDE SWIETNE A JAK SA ZALADOWANE MAPY I INNE DODATKI PRZEZ KABEL LUB WIFI TO NIE PLACI SIE ZA TRANSMISJE DANYCH I NAPRAWDE WYCHODZI ZA FREE

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      a używałeś innych bo piszesz jak dziecko po dostaniu pierwszego roweru na komunię .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      owszem próbowałem a ty próbowałeś bo piszesz jakbyś w życiu nie miał e51 w ręku i nie korzystał z nawigacji na niej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      cześć.wczoraj zainstalowałem na Nokii E71, niestety jest to nieco okrojona forma w porównaniu z nowszymi telefonami (nie ma przewodników i innych kilku rzeczy) niemniej jednak nawigacja jest całkiem przyjemna, mapy przesuwają się ładnie, płynnie i szybko (co się docenia po godzinach mąk z Garminem;) coś mam problem z wyszukiwaniem adresów, ale pewnie to coś źle z mojej strony. Bardzo dobrze rozwiązane wyświetlanie- np. przy ostrzeżeniu o fotoradarze wyświetla się nam, za ile ten radar, poza tym wyświetla się I czas do celu I ilośc kilometrów (w Garminie tylko czas, co jest w polskich warunkach mylne) ogólnie po jednym dniu jeżdżenia- spokojnie może konkurować z Garminem, powidziałbym nawet,że sprawia dużo lepsze wrażenie. życzę właścicielom innych telefonów z Symbianem 3rd,żeby się też doczekali. A zamiast ściągać mapy przez MapLoader- wpiszcie sobie w google "nokia maps direct download links" a znajdziecie świetną stronkę z mapami- legalnymi, które się szybciutko ściągają:)

      aha i prośba do tych nade mną: dlaczego my Polacy zamiast prowadzić dyskusję po wymianie dwóch zdań przechodzimy do obrażania drugiej strony. Ktoś czegoś nie wie, ktoś coś wie- można pomóc i wyjaśnić, a nie gnoić "ale z ciebie debil" itp pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      witam chcialem zainstalować mapy w e66 pisze ze nie wykrywa map i komend glosowych moze wiecie co z tym zrobic?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      A dlaczego mi pobiera za używanie nawigacji? co prawda to grosiki, ale jak darmowa to darmowa… mam nokie E71.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Ovi Mapy z darmową nawigacją w Nokia E71 i Nokia E66
Your information: