Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Oszukiwali rozprowadzając karty doładowań pre-paid
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
Około 500 oszukanych osób i straty przekraczające 100 tys. zł. to skutek działalności trójki mieszkańców Słubic. Zajmowali się oni rozprowadzaniem za pośrednictwem internetowych portali aukcyjnych tzw. kart doładowań telefonicznych za pośrednictwem podstawionych osób.
-
Anonimowy
Gość27 listopada 2009 o 09:56Liczba postów: 139047zastanawiam się po co kombinować z tymi doładowaniami na allegro? ile to się zyska? kilka złotych. I zawsze jest niepewność. To ja wolę skorzystać z promocji opów i mieć pewne że nikt mnie nie okradnie. Doładowałem w Orange za stówę i dostałem 120minut do wszystkich. 100% doładowania bez zniżek ale pewny bonus.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3