Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Oświadczenie Plusa ws. publikacji w GW- Reklama wymiotna

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polkomtel opublikował oświadczenie ws. publikacji, jaka ukazała się w Stołecznej Gazecie Wyborczej w dn. 1 października 2009 pt. „Reklama wymiotna” zawiera nieprawdziwe i nieprecyzyjne informacje. Tekst przypisuje kampanii marki 36,6 teksty i treści, które nie są naszego autorstwa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138942

      Tekst w GW to była porażka. Gościu kompletnie bez pojęcia to pisał.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138942

      Wypieprzyć tego szmatławego żydowskiego pod brukowca z Polski

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Oświadczenie Plusa ws. publikacji w GW- Reklama wymiotna
Twoje informacje: