Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Orange wręcza nagrody laureatom loterii

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      20 samochodów marki BMW trafi do pierwszych laureatów Loterii Orange. Odbiorą je już 14 lutego z rąk prezesa PTK Centertel Mariusza Gacy podczas imprezy w warszawskim Centrum Handlowym Blue City. Aby wziąć udział w loterii wystarczy wysłać SMS o treści „BMW” pod numer 7400 (4,88 zł z VAT).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Jeszcze poltora miesiaca trwa konkurs, dobry ruch z ich strony, ze pokazuja, ze mozna wygrac. Ciekawe jak frekwencyjnie jest z udzialem w loterii.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      W takich konkursach wygrywają zwykle zawodowi gracze, którzy wysyłają po kilkaset smsów na godzinę przez 16 godzin na dobę. Żeby zdobyć główną nagrodę, trzeba zainwestować kilkadziesiąt tysięcy złotych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Fizjonom dokladnie, wiem cos o tym, niedowiarcy przeczytajcie sobie artykuł na wprost.pl albo porownajcie kto zgarnial nagrody w loteriach orange, ery i plusa 🙂 – te same osoby. Wiec nie napalajcie sie tak bmwicami, merolami czy innymi boeingami 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      ależ z was głupcy! w takich konkursach wygrywa operator :]

      zawodowi gracze NIE WYSYŁAJĄ SMSÓW!

      ale wyszukują konkursów o których mało ludzi wie ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Akurat z tego co wiem ta loteria skonstruowana jest w ten sposób, żeby nie faworyzować tzw zawodowych graczy, którzy wysyłają po kilka tys. abo więcej esek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      A niby jak?

      Mam 100000 piłek, które wrzuciłem do wielkiego pudła. Ty dorzucasz swoje 10. Jak myślisz? Kto ma większe szanse na wylosowanie własnej piłki przez "sierotkę"?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Fizjonom: ale, te 10 pilek laczy sie z kolejnymi 10, a pozniej z kolejnymi 20 itd. Natomiast, te 1000 dziala raz i chyba sie nie kumuluja.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Orange wręcza nagrody laureatom loterii
Your information: