Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Orange wprowadza nioovo do Polski

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      nioovo, globalny standard wymiany elektronicznych wizytówek przez internet, przy współpracy m.in. z Orange wchodzi do Polski.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A kto poza mną miałby jeszcze w te dane??? Bo w skuteczną ich ochronę trudno mi uwierzyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A kto poza mną miałby jeszcze wgląd w te dane??? Bo w skuteczną ich ochronę trudno mi uwierzyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Otóż ów standard ku mojej niekłamanej radości wcale nie wchodzi do Polski, tylko wychodzi z Kielc na szerokie wody http://nioovo.com/pl/kontakt. Rzeczywiście jesteśmy przyzwyczajeni, że zagraniczne innowacje i brandy wchodzą do Polski. Tym razem jest odwrotnie. Życzę Nioovo jak najlepiej, choć moim zdaniem Facebook stanowi dla niego konkurencję, gdyż coraz więcej telefonów ma wbudowaną aplikację pobierającą kontakty z Facebooka. Szansą Nioovo może być usługa SyncML i szyfrowanie przechowywanych wizytówek. Nazwa Nioovo może w Polsce nie jest zbyt udana, ale na świecie pewnie niexle bzmi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      to samo a nawet lepsze wwww.cardqr.com

Viewing 4 reply threads
Reply To: Orange wprowadza nioovo do Polski
Your information: