Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Orange sport i TVN bezpłatnie w pakiecie neostrada tp z telewizją

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wszyscy klienci, którzy do końca 2008 roku zamówią nową ofertę Telekomunikacji Polskiej „neostrada tp z telewizją”, do końca lutego 2009 roku będą mieć bezpłatny dostęp do programów Orange sport oraz TVN 24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo i TVN CNBC Biznes.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      BZDURA. Zamówiłem Neo+tV w dniu 19.11.2008 i niestety promocji nie dostałem.Nawet nie mam TVN i TVN7 które powinny być w pakiecie podstawowym.Totalna porażka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      zamówiłem neo 20 listopada bo wielkich boleściach otrzymałem 15 grudnia bo na centrali tylko zamykali usta by zyskać na czasie nie mieli w magazynie a przyjmowali zamówienia neo to smiech 30 kanałów ha ale jakich bo pani z tpsa nie potrafiła ich wypowiedzieć a orane i tvn to ściema

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Neostrada z telewizją to totalna porażka. Zamówiłam neostradę + tv 9.11.2008, a otrzymałam ją 28.11.2008 i to jeszcze z uszkodzonym dekoderem, który musiałam wymieniać w innym mieście ponieważ w moim nie mieli tego typu dekoderów. Telewizje aktywowali mi po ponad dwóch tygodniach a bezpłatnych kanałów nie otrzymałam ponieważ nie załapałam się na promocję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Nie prawda ja mam neostrade z telewizją od 28.12.2008 i mam wszystkie kanały tvn.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ja mam nawet wiecej kanałow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ja tez zamówiłem neostrade+tv i mam wszystkie kanaly ktore byly wymienione w pakiecie ponadto mam sporo kanałów zagranicznych także 5 dla tp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      witam tez mam neo z tv i dopatrzylem sie ze to przekret i jest duzo niezgodnosci z przepisami i z tym co podaja w umowach i ulotkach mam ochote im wytoczyc zbiorowa sprawe sadowa jezeli ktos ma ochote to prosze pisac na gg 5447920 im nas wiecej tym lepiej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      A jak nie chcę orange sport, to po kiego mam za to płacić. Przecież tak naprawdę to nie jest za darmo… tylko niby za darmo

Viewing 8 reply threads
Reply To: Orange sport i TVN bezpłatnie w pakiecie neostrada tp z telewizją
Your information: