Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Orange Mobile Marketing Forum

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Głównym celem konferencji Orange Mobile Marketing Forum, która odbyła się w dniu 15 grudnia 2008, było zaznajomienie uczestników eventu z innowacyjną technologią fotokodów. Podczas Konferencji wykorzystano aplikację na telefony komórkowe „Mobilna Agenda ” przygotowaną przez firmę LookSoft.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      witam i znowu z innej beczki mam pytanie do kolegi andrzeja : bralem udzial w promocjii "telefon na deser

      ” wedlug mnie w momencie odebrania telefonu wypelnilem wszystkie warunki zawarte w umowie a wiec jak sie ma sprawa ze zdjeciem sim-locka w telefonie ktory otrzymalem bo wedlug mnie powinni go zdjac od razu i to za darmo jesli mozesz dowiedz sie czegos na ten temat pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      rzeczywiście fotokody są rzeczą na prawdę przydatną i dobrze, że Orange zdecydował się na konsekwentne wprowadzenie tej usługi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      szkoda ze ta impreza nie byla lepiej rozreklamowana odrobine bo bym chetnie to wszystko zobaczyl na zywo….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Obracając się w odpowiednim środowisku spokojnie można było się załapać na tą konferencję Orange,ale nie martw się już na następnych festiwalach czy innych masowych eventach pod szyldem Orange będziesz miał okazję potestować 😉

Viewing 4 reply threads
Reply To: Orange Mobile Marketing Forum
Your information: