Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange bierze na siebie podwyżkę VAT
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość24 listopada 2010 o 12:49Liczba postów: 139206w sumie wspanialy gest, nie podniosa abonamentu o 1/100 a mogliby 🙂 Przeciez wiadomo, ze jak podniosa abonament o 1/100 to zaraz beda telefony, trzeba bedzie wyjasniac, wiecej problemow niz ten 1%, robia to w swoim interesie. 1% przypomina mi margaryne z maslem, gdzie tego masla jest 1%, to dokladnie 5 gram w pol kg opakowaniu, prawie tyle co soli w tym masle.
-
A ja myślałęm, ze to rządowi chodzi o to, żeby podatki były jak najmniej uciążliwe a życie w kraju przyjemne , mlekiem i miodem płynące…
Teraz widzę, zę to jednak operatorzy komórkowi, zapewne taksówkarze, producenci obuwia, dostawcy energii pod każdą postacią itd. będą najlepsi w tym kraju i to oni będą dbać o obywateli?
-
-
AutorWpisy