Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Opera Mini 4.2 beta do pobrania

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma Opera Software udostępniła beta wersję Opery Mini 4.2, najnowszego wydania popularnej przeglądarki dla telefonów komórkowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      zainstalowalem na w960 i powiem… ze bardzo lipnie wolno lazi xD to juz wbudowana opera cos tam wersja 8 lepiej lazi xD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      dobra 😀 pomylka 😀 mialem za duzo otwartych programow 😛 a wiec program nawet dobrze chodzi ale wgrywanie stron takie troche wolnaewe… co do wersji 8 ktora jest zainstalowana na telefonie to mojim zdaniem mini 4.2 lepiej jest rozbudowana 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      niedlugo pierwsze miejsce zajmie sky fire.kto wtedy bedzie pamietal o operetce 🙂

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Będę wdzięczny jeśli mi przypomnisz, czy zwrócisz uwagę, kiedy to "niedługo" nastąpi… OK?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Skyfire ma jeszcze wiele do poprawienia … wiele …. Na dodatek Skyfire to oferta jedynie dla "telefonow" z rozbudowanym systemem operacyjnym: WM, Symbian, Android. Natomiast Operka jest uniwersalna. Dziala praktycznie na wszystkim co ma ekran 😉 i to dziala rewelacyjnie. Tak poza tym Skyfire jest z samego zalozenia projektem komercyjnym i to jeszcze takim, ktorego żaden crack, czy witaminka nie ominie (co jest zwiazane ze sposobem dzialania przegladarki). To samo w sobie ostro ograniczy liczbe uzytkownikow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      zainstalowałem na LG KC550, chodzi super, chodzą też filmiki na m.youtube 🙂 I na pewno chodzi szybciej niż poprzednia wersja 4.1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      i pozostaje jeszcze kwestia poboru danych które na operze mini można ograniczyć do minimum

Viewing 7 reply threads
Reply To: Opera Mini 4.2 beta do pobrania
Your information: