Start Forum Inne Programy do pobrania Opera 11: grupowanie kart, rozszerzenia i wizualizacja gestów myszy (video)

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Opera
      udostępniła dzisiaj najnowszą wersję znanej przeglądarki. Opera 11
      łączy elegancki wygląd, sprytne aktualizacje najpopularniejszych
      funkcji i nowe sposoby dostosowywania przeglądarki do własnych potrzeb.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      Opera to moja główna przeglądarka, w zapasie jest Firefox. Miałem tez chrome, ale codzienne aktualizacje tego samego, i to tylko dlatego ze nie nadałem jej głównej przeglądarki w systemie, zmusiły mnie do odinstalowania tego gó. . .

    • Robinio1970
      Member
      Liczba postów: 44

      U mnie opera była główna bodajże do 2 wersji do tyłu nawet 10 chyba używałem jakiś czas, przestałem odkąd zauważyłem błędy w jej działaniu choćby na portalu nasza klasa w zakresie dostępności nie powracała w stary stan dostępności po zmianie Ci, którzy się z tym spotkali wiedzą o co chodzi. Jest w operze opcja chyba heneracji błedów i faktycznie generowała błędy z tym portalem , może to nie wina opery tylko portalu nk , który nie dostosował tego odpowiednio, nie wiem nie będę się wdawał w szczegóły. Zainstalowałem firefoksa i nakładkę fox tab nawiasem mówiąc znowu ją uaktualnili super.

      Teraz widzę, że opera zrobiła duży krok , może znowu się na nią przesiądę, jeśli ktoś sprawdził już to pytanko: Czy jest opcja zapisu tak pogrupowanych kart by można było je od razu w grupach odtworzyć przy kolejnej sesji. Jeśli tak to rewelacja?
      Coś takiego byłoby wskazane.
      Może to być np tak jak firefoks zapamiętuje karty przy zamknięciu tylko czy działa na grupach?

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      Jak chce się korzystając z rozszerzeń w operze 11 powinno się wpisać opera:config w przeglądarce, otworzyć Persistent Storage następnie User JS Storage Quota ustawić na 500 i zapisać

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      [quote]Jak chce się korzystając z rozszerzeń w operze 11 powinno się wpisać opera:config w przeglądarce, otworzyć Persistent Storage następnie User JS Storage Quota ustawić na 500 i zapisać [/quote]
      No jak ktoś zainstalował NoAds do blokowania reklam trzeba taka konfigurację w operze zrobić.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Opera 11: grupowanie kart, rozszerzenia i wizualizacja gestów myszy (video)
Your information: