Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Od jutra neostrada dużo tańsza

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jutro na konferencji prasowej Telekomunikacja Polska przedstawi promocję neostrady 6, 10 i 20 mega. Oferta została przygotowana jeszcze w oparciu o metodę retail minus stąd ruch TP, będzie miał także znaczenie dla całego rynku BSA

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No zobaczymy, co zaprezentują, ale wydaje mi się, że jeżeli rzecznik pisze, że będzie "miłe zaskoczenie", to można spodziewać się czegoś konkretnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wkoncu sie przebudzili 🙂 Miejmy nadzieje,ze to bedzie naprawde mile zaskoczenie dla userow neostrady.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      i co z tego jak miejsca, w których można mieć coś powyżej 6mbit to dalej mierny odsetek. W mojej okolicy nawet 6 nie działa… Nie są w stanie zapewnić stabilności.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @johny-18 chyba nie ma co narzekac, skoro taka predkosc Ci nie dziala , to chyba u wiekszosci operatorow masz ten sam problem, ale to juz wynika z meijsca zamieszkania?tpsa ma chyba najwiekszy zasieg I wielu dostawcow korzysta z ich lacza. Jesli chodzi o ceny to tez jestem ciekawa, do tej pory promocja byla objeta predkosc 6mb cos ok. 70 zl, wiec przydaloby sie wziac pod uwage tez wyzsze predkosci,a le poki nie ma konretnych informacji I regulaminu, to chyba nie ma co debatowac.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Od jutra neostrada dużo tańsza
Your information: