Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Obniżka MTR dopiero w sierpniu

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • rafaik
      Member
      Liczba postów: 364

      Zgodnie z zapowiedziami regulatora stawki MTR od 1 lipca miały spaść do 16,77 gr za minutę z 21,62 gr. Z projektów decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczących MTR wynika, że w praktyce stawki spadną dopiero w sierpniu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Można zapewnić Herr Hartmana, że te wpływy które nie wpłyną z jego firmy z nawiązką zapłaci play :->>> Bez obaw Herr Hartman.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak takie lamenty to sprzedać sieć i po kłopocie. Chętni się znajdą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jakie lamenty? po prostu informują, że będą mniej zarabiać. trudno, aby ich to cieszyło. co do VAT to ma rację, wpływy będą mneijsze. nie ma co z tym dyskutować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      posłuchaj lucek jak jestes nakrecony prz orange i plusika minusika era i herr hatmna daje ci grosiki za to ze nakrecasz na play orngutan daje daje wszystko za darmo bo inich potencjał wciskanie wszystkiego za darmo a kilen leci bo za darmo a tu nagle rozczarowanie era tez daje grosiki no tolecisz b cie nie stac na wiecje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jeszcze jedno lucek ja mam play fresh i sorry ze taki ci powiem nie wpipszaj sie gdzie nie czeba bo ja ładuje nie za 5 zeta tak jak robisz w orangutanie ciekawe jak na długo za grosiki uczymasz numerek chba ze pani oliwa naleje oleju i dalej przetrwasz bo ja ładuje duzymi kwotami i uwierz mi wydzawniam tego w ciagu roku lecz w max 2 miesiace góra 3 mc i nie mam pare grosików jak ty tylko kupe kasy na koncie narka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ale jakie rozczarowanie? lucek w sumie prawdę napisał. Jeszcze nie spotkałem kogoś komu doładowanie za 5 zł starczyło na cały rok użytkowania telefonu, więc na mnie to jakiegoś wielkiego wrażenia nie robi. A jak Ci przeszkadzają promocje w orange, czy w erze to już Twój problem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      to ja myślałem, że wy freszowcy kupujecie fresza, żeby wrzucić 5 zyla i mieć je przez rok, a nie żeby telefon robił za skarbonkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      "Utrzymywanie konta"? Korzystam z telefonu, więc doładowuję go, żeby dzwonić. I jakoś terminy ważności w TT mnie nie gonią. Kasę mam, mogę spokojnie rozmawiać przez następny rok i nie widzę żadnego problemu "utrzymywania konta". Jeśli ktoś chce wydać na telefon 5zł/rok- ma taką możliwość. Zdecydowana większość posiadających i użytkujących telefon taką sumą na taki okres czasu się nie zadowoli. I nie rozumiem ludzi, którzy praktycznie nie dzwonią, a wszędzie wypowiadają się na temat usług telekomunikacyjnych. Po co?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja korzystam z fresza, by doładowywać wtedy kiedy, kończą mi się środki na koncie, a nie wtedy, kiedy kończy się czas ważności poprzedniego doładowania. To właśnie dzięki temu telefon nie służy za skarbonkę.

      Weźmy np. 5 osobową rodzinę: każdy ma komórkę – żeby móc utrzymać ważność połączeń wychodzących – to miesięcznie muszą na to wydać co najmiej 85 zeta (przy doładowaniu za 50 PLN ważnym 3 miesiące), w przypadku Fresza – wystarczy 5 złotych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie przypominam sobie sytuacji, w której musiałbym doładowywać TT, żeby przedłużyć sobie okres ważności karty. Można mieć fikcyjny telefon i można mieć telefon, z którego się korzysta. 50 zl na 3 miesiące to nie jest wygórowana cena za korzystanie z telefonu.

Viewing 10 reply threads
Reply To: Obniżka MTR dopiero w sierpniu
Your information: