Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Nowy katalog telefonów Treecon z technologią dual-SIM -video

Przeglądanie wątków odpowiedzi 20
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Nowy
      katalog telefonów Treecon z technologią
      dual-SIM -video
      Jeżeli
      potrzebujemy dwóch telefonów, już jest dostępny pierwszy w 2010 roku katalog
      telefonów komórkowych polskiej firmy Treecon. W ofercie znajdują się egzemplarze
      Dual-SIM dedykowane ludziom biznesu, miłośnikom Internetu, multimedialnym
      maniakom i użytkownikom ceniącym elegancję i pragmatyczny design.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      plik z katalogiem chyba jest uszkodzony

    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Dlaczego? mi się otwiera. Prosze o więcej informacji. Andrzej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Kolejne MyPhone tylko w innej skórze. Ciekawe tylko kto ma lepsze duale? Ponoć już niedługo Nokia ma zaprezentować swoje duale. Oby tylko miały chociaż UMTS.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Kan w ktorym jest system operacyjny Android

    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Ze specyfikacji dostępnej w pdf wynika, że model Treecon X2 Dual-SIM jest oparty na systemie Google Android. Andrzej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      podoba mi się tylko i głównie ten t1000

      aparat z zoomem, 2 karty sim, 2 baterie – fajnie wygląda ten zestaw okrągłych przycisków głównych (czy jest praktyczny to nie wiem)

      niestety brak danych na temat procesora, ilości pamięci – niby na fimiku wszystko działa szybko i sprawnie ale jak bdzie w rzeczywistości ? 😉

      brak 3G

      ten telefonik z qwerty by też uszedł – gdyby nie słabe parametry – nie nazwałbym go telefonem biznesowym

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      i dobrze

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      X2 faktycznie posiada androida 1.6 jednak jego opornosciowy ekran odbiega od standardow niezbednych do obslugi aplikacji. Urzadzenie ma tez nietypowa rozdzielczosc, takze wiekszosc aplikacji bedzie zle wyswietlana, poucinane ekrany. Trzeba tez sie liczyc ze zlamaniem rysika I brakiem mozliwosci dokupienia nowego. Urzadzenie nie posiada gps ani technologii 3g. Nie mniej jednak ten kierunek postepu chinskich podrobek dobrze wrozy Chinczykom

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Czytałem niedawno test na stronie o tych i innych chińskich telefonach, że nie odtwarzają plików większych niż 1 MB. A procesor mają bardzo słaby. Można zadać pytanie sprzedawcom na Allegro

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      nie wydaje wam się, że to są już takie chamskie podróbki??

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Tu jest cały kanał z tymi telefonami

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Chińskie tel mogą byc równiez dobre, bo są przykłady, nawet na naszym rynku, iż telefony czy inne produkty wyprodukowane w Chinach są dobrej jakości, ale to coś co stworzył Treecon, to wg mnie jest poniżej oczekiwac i identyfiku się to dobrze w stereotypowy "chiński szajs"

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Nie zgodze sie, mam H806 i jest na prawde ekstra. Szczegolnie podoba mi sie mozliwosc ogladania telewizji tam gdzie nie ma telewizora, na przyklad toaleta 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      ale TV w komórce to nic nowego. ja miałem to już rok temu w 8810tv

      to nie jest rewolucyjny gadżet- muszą postarać się bardziej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      i nikt ich nie oskarża o plagiat?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Na czym polega dobry dual sim? Mam treecona, więc napiszę jeśli powiecie czym się charakteryzuje dobry dual

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      Witam,

      Może ktoś wie jak zrobić hard reste w KINGSUN V803A bo nijak nie daje się toto uruchomić w trybie normalnym? Albo czy ktoś wie jaki jest kontakt do tej firmy – TELEFONICZNY? Od jakiegoś czasu wszystko poznikało w sieci a ja mam problem z tym jak zrobić HARD RESET.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      ja mam też tego lumpa treecon t1000 poleżał troche czasu i się nie chce włończyć i co ja mam zrobić

      podał by mi ktoś numer do nich

    • jurny
      Członek
      Liczba postów: 1188

      [quote]Ze specyfikacji dostępnej w pdf wynika, że model Treecon X2 Dual-SIM jest oparty na systemie Google Android. Andrzej [/quote]
      z dostępem do marketu i możliwością aktualizacji? bo szczerze wątpię…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139234

      [quote]ja mam też tego lumpa treecon t1000 poleżał troche czasu i się nie chce włończyć i co ja mam zrobić

      podał by mi ktoś numer do nich [/quote]
      nie ma kontaktu z producentem?

Przeglądanie wątków odpowiedzi 20
Odpowiedz na: Odpowiedź #192889 w Nowy katalog telefonów Treecon z technologią dual-SIM -video
Twoje informacje:




Anuluj