Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Nowa antena do CDMA

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Głównym celem usługi Orange Freedom Pro jest zwiększanie dostępności usług telekomunikacyjnych na terenach o niskiej ich dostępności, w szczególności na obszarach „białych plam” dostępu do Internetu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Mam taki router i całkiem dobrze śmiga w kiepskich warunkach radiowych. Dodanie takiej anteny wcale nie musi poprawić jakości usługi gdyż standardowo router wyposażony jest w dwie anteny, a co za tym idzie diversity reception, które dodając niestandardową antenę może stracić cały efekt. Ponadto zastosowanie anteny o dużej kierunkowości może spowodować, że router będzie korzystał tylko z jednego BTSa, który może być akurat bardzo obciążony. Zatem nie wydaje mi się że to taki złoty środek.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      wg mnie to raczej rozwiązanie dla tych, którzy mają na tyle słaby zasięg, że zrywa im połączenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      poproszę niech wypowie się osoba która ma antenę i z niej korzysta bo w tej chwili słyszę tylko gdybanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Witam właśnie dzis załozyłem taką antenę(uzywana była wcześniej do tel. stacjonarnego(radiowego)nawet wtyczka pasowała).Efekt to wzrost sygnału z 81dBm do 69dBm.Miałem problemy z połączeniem między godz.19 a 22. Teraz ich niema a predkość upload wzrosła z 100kbs do nawet 890kbs.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Nowa antena do CDMA
Your information: