Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Nokia N86 z 8-megapikselowym aparatem do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl

Viewing 36 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wcale nie trzeba mieć aparatu cyfrowego, by zachować ulotne chwile. Wystarczy, że jesteśmy posiadaczami telefonu komórkowego. Telix.pl i producent telefonów komórkowych Nokia organizują wspólnie kolejny Konkurs FOTO. Tematem zdjęć robionych aparatami w telefonach komórkowych tym razem jest hasło „Złap Ósemkę”. Zrób zdjęcie i złap telefon Nokia N86 8 MPix.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niezła nagroda.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Oj jest o co walczyc ale pomyslow narazie mam 0 nie osiem :p

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Będzie się działo 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      brawo dla organizatorów-myślę że chętnych będzie więcej niż poprzednio.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      tylko za ta nagrode jesli uda ci sie jakims cudem wygrac bedziesz musial zaplacic podatek 10 procet wartosci plus bilet pkp do warszawy zeby ta nagrode odebrac :)(regulamin pdf)z zakopanego to jakies 50 zl?a jesli wygram nie nokie tylko plecak ? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak znam rzycie wygra pelnie cioteczny brat tego co bedzie wybieral najleprze zdjecia.A siostra podczas kompieli sie nadaje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ostatni konkurs wygralo zdjecie poruszone i nieostre!Jak ktos ma wygrac to wygra,mniejsza o jakosc zdjecia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      KASZANA!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja szczerze mowiac wole N96, zwlaszcza ze cena porownywalna. Ja nie potrzebuje aparatu 8Mpx, wiec nie przykladam do tej takiej wagi. N96 mozna dostac na przyklad w Vobisie. ALe to fakt, ze w konkursie moglbym wygrac:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ale marudzicie-ja zamieszczałem zdjęcia w konkursie ostatnim ale sam stwierdziłem że żadne nie nadaje się do wygranej – jak ktoś zrobił kiepskie foty i ma pretensje że wygrał kuzyn organizatora to już jego problem…teraz najbardziej liczy się pomysł -jakość zdjęcia moim zdaniem nie jest oceniana w pierwszej kolejności -bo było by to dyskryminowanie ludzi ze słabszymi telefonami:) Ślimaki zwycięskie ostatnio w pełni zasługują na nagrodę…Chociaż myślałem że ważka ma szanse -ale to już chodziło o jakość zdjęcia bardziej.

    • pisul
      Member
      Liczba postów: 4

      Bezsens calkowity.Telefony z aparatem 5 mp robia zdjecia przewazie w wielkosci 1mb do 2,7mb.A tu trzeba zdjecia wysylac do 970 kilobajtow!Wiecie ile to roboty?I tak pewnie wyhra cioteczny szwagier cioci Joli 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      z czym jest tyle roboty? ze zmianą rozmiaru? nie rozśmieszaj mnie …..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Maar pewna niescislosc w pliku pdf pisze ze mozna umiescic do 5 fotografi zrobionych jednym modelem telefonu.A tu w tym artykule pisze "Każdy uczestników może wrzucać nieograniczoną ilość zdjęć. "To jak z tymi ilosciami zdjec?Zwlaszcza ze juz pojawiaja sie cale zastepy kotkow w ilosci ponad 5 zrobione tym samym fonem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No wlasnie to wkoncu ile mozna umieszczac zdjec?Czy jak umieszcze wiecej niz 5 to w razie wygranej niewygram?Lepiej umieszczac jedna na tydzien czy odrazu piec?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Odpowiadając na pytanie czy lepiej wrzucać 1 zdjęcie na tydzień, czy od razu 5 decyzja należy do Uczestnika Konkursu. Nie bierzemy pod uwagę ilości zdjęć, ale pomysł na zdjęcie, które musi odpowiadać tematowi danej edycji Konkursu. Przypominam, że tej edycji konkursu towarzyszy hasło Złap Ósemkę. A to oznacza, że Redakcja będzie kwalifikować zdjęcia, które kryją ósemkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      moze pomyslicie o tym zeby zdjecie mozna bylo ocenic na 0 i zeby to nie liczylo sie do glosow bo jak widze 2 paPIERY TOALETOWE jeden na drugim i to ma byc na konkurs TO KREW MNIE ZALEWA 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      na 0 przydałoby się oceniać takich jak ty – ludzi kompletnie bez wyobraźni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      to twoje te papiery gosciu? to gratuluje pomyslu 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Konkurs powinien wylonic najladniejsze zdjecie,cos co przyciaga wzrok cos co udawadnia ze zdjecia z komorek sa tak dobre jak z aparatow.A tu same kretynskie osemki 🙂 To juz wole te wyblakle koty.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      tede masz racje… A dzisiejsze nominacje TRAGEDIA! A bylo kilka fajnych fotek.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      oprocz fotki nieba a pominieto np. Osemka z ikon Olszek44 , czy szczesliwa osemka jogi… Sam mam kilka fotek ktore mam wrzucic ale po mojej krytyce i po tych nominacjach… ech… i tak wrzuce :p

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nominacje mają promować zdjęcia robione telefonami komórkowymi i pomysł na zdjęcie. Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że zdjęcia nie są robione telefonem, ale aparatem cyfrowym lub retuszowane w programach graficznych. Regulamin w tym wypadku mówi jasno zdjęcia muszą być robione telefonem komórkowym. Z drugiej strony do eliminacji próbujemy kwalifikować zdjęcia robione różnym sprzętem, aby dać szansę każdemu. Zgadzamy się, że samo wykonanie ósemki z np. sznurka nie przyciąga wzroku i dlatego w nominacjach staramy się wybierać zdjęcia, w których widać inwencję fotografującego. Jak widać można także zrobić ciekawe zdjęcie z natury i być zgodnie z tematem. Jeżeli chodzi o kotki, pieski itp. to nie my decydowaliśmy o temacie konkursu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdjęcia z tego tygodnia, czy poprzedniego były nominowane np. w przyszłym, gdy okaże się, że brak jest ciekawszych tematów. Przyglądamy się zdjęciom i jeżeli zobaczymy, że któreś jest wysoko oceniane, będzie miało szansę zostać nominowane w kolejnym tygodniu. Wszystko zależy od Czytelników i ich głosów/komentarzy pod fotkami. Możemy tylko dodać, że do niektórych osób wyślemy prośbę o przysłanie oryginalnego zdjęcia do Redakcji w celu sprawdzenia, czym zostały zrobione.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      dac szanse posiadacza slabszych aparatow w telefonach a dyskredytowanie tych z lepszymi to nie to samo…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      co to znaczy przerobiona fotka? Moje maja po 2mega wiec nie trzymaja limitu wielkosci a jak je przytne przekrece zmienie rozmiar to juz sie nie nadaja?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zmniejszony rozmiar nie jest polepszeniem zdjęcia. Jest ogranczenie wielkości zdjęcia do 1MB więc to jest zgodne z regulaminem. Ale są zdjęcia edytowane i retuszowane w programach graficznych, które nie odczytuje skrypt EXIF. Ze zdjecia ma jasno wynikać czym było zrobione i to jedyny wymóg regulaminu. Nie dyskryminujemy lepszych aparatów, co widać w wyborze zdjeć, gdzie w nominacjach konkurują takie telefony jak. Nokia 6500 slide czy SonyEricsson C902i.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ekdar nadaja. grunt zebys korekcji nie robil, i dane exif musza byc czyste. W przypadku watpliwosci kan poprosi o czysta, nietknieta fote w oryginalnym rozmiarze. taka prosto z fona.

    • Enduro
      Member
      Liczba postów: 1

      A może wie ktoś co się dzieje:

      Gdy wrzucam zdjęcie pojawia się ikonka wczytuję obrazki, ale za chwilkę błąd:

      Error: The directory (/srv/www/htdocs/telix/users/enduro/p/) doesn’t exist

      Można coś na to poradzić?? Pisałem już dwa razy do obsługi ale nie dostałem odpowiedzi. Zależy mi bo chciałbym jeszcze parę fotek wrzucić, tak po jednej na tydzień, a nie ostatniego dnia wszystko… :((( I rozmiar zdjęcia jest ok 300 kb więc to nie wina rozmiaru. POMOCY!!!

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sprawdzimy, dlaczego tak się dzieje i damy odpowiedź. Jeżeli chodzi o zdanie: Pisałem już dwa razy do obsługi ale nie dostałem odpowiedzi, to jestem zaskoczony. Zawsze staram się odpowiadać na zadane pytania i rozwiazywać problemy. Do mnie nic nie dotarło i nic nie wiem na temat tych kłopotów, za które Przepraszamy. Redakcja zwróciła już się z prośbą o kontakt na podany w profilu adres mailowy. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten konkurs nabrał dziwnego obrotu i patrząc na wstawiane zdjęcia to powinien zostać zmieniony jego temat przewodni na "stwórz ósemkę" zamiast "złap ósemkę". Może ja źle rozumuję ale zdjęcia na których jest narysowana ósemka czy w inny sposób stworzona nijak się mają do tematu konkursu. Myślę że powinny być wybierane fotki które kryją osiem ale bezpośrednio tej cyfry nie przedstawiają…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      jesli byly protesty co do mojej fotki i wyslalem orginalna to dlaczego ciagle nie ma o tym wzmianki???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Aniemowilem znowu wygra szwagier albo szwagierka wybierajacego zdjecia.Tym powinna sie zajac policja!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mala niescislosc.A mowiac prawde zlamnanie regulaminu.Z tych 10 zdjec z tego co liczylem 3 zlamala regulamin wysylajac wiecej niz 5 zdjec!Oczywiscie teraz wszystkich zdjec niewiadomo dlaczgo niemozna zobaczyc w dziale FOTKI.Cos tu smierdzi.Drugi zgrzyt.Z tego co myslalem firma nokia miala wybrac najlepsze zdjecie z wszystkich nadeslanych prac.Tak jest uczciwie .A dla "niewtemacie"Nokia wybierze tylko z tych "rodzinnych"wybranych oczywiscie jakby moglo byc inaczej uczciwie przez Kana.Smrodek z kazdego konkursu zostaje.Oczywiscie napisze do polskiego oddzialu Noki i poinformuje o uczciwosci tego portalu.Mysle ze to bedzie ostatni taki sponsor.Zostana producenci nawozow sztucznych 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W regulaminie pisze wyraznie w punkcie 6-"Wybór dziesięciu najciekawszych zdjęć dokonywany jest przez, przy współudziale Internautów, którzy za pomocą zamieszczonego skryptu pod każdym zdjęciem mogą wypowiadać się na temat danego zdjęcia i je oceniać"I teraz prosze sobie sprawdzic jakie oceny maja poszczegolne zdjecia w dziale FOTKI – KONKURS.Oczywiscie tego niemozna zrobic bo zdjec tych niema!Mimo iz do zakonczenia konkursu jeszcze kilka dni!Zdjecie ktore mi sie podobalo i ktore ocenilem panie Kan ile otrzymalo punktow?NIemoge tego sprawdzic?Dlaczego?Czy przypadkiem zdjecia z wysoka ocena internautow sa inne niz te wybrane(oczywiscie uczciwie)przez pana.Moznaby to sprawdzic .Ale uczciwy portal przed ogloszeniem wynikow usunal wszystkie zdjecia 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wystarczy spojrzec na ostatnio wybrane zdjecia, liczbe glosow, pozostawione komentarze i oceny (w dniu wybrania np ocena 3,5 – nie jest nawet ocena srednia…).

      + lamanie regulaminu jak opisano wyzej.

      Juz nie mowie tylko o moim zdjeciu , ktore od dawna ma wysoka srednia, wiele ocen i pochlebne komentarze, ale w takiej sytuacji jest mnostwo innych uzytkownikow, ktorzy zglosili sie do konkursu.

      Czarno na bialym- caly ten konkurs to jedno wielkie oszustwo

      (no chyba, ze ktos mi udownodni ze tak nie jest…)

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      czy moglby ktos wejsc na moja PRZYDROZNA OSEMKE i zobaczyc komentarze bo pokazuje mi inny nick przy 4ym komentarzu jak w chodze przez telix i jak przez mtelix i to jakich blad czy to ta sama osoba co chciala wykosic reszte finalistow swoimi komentarzami???

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nie rozumiem o co chodzi? Jeżeli można prosić o więcej informacji to proszę o kontakt na kandrzej@telix.pl Pozdrawiam Andrzej

Viewing 36 reply threads
Reply To: Nokia N86 z 8-megapikselowym aparatem do wygrania w konkursie FOTO Telix.pl
Your information: