W eShopie ruszyła przedsprzedaż oczekiwanej Nokii C7. Dla pierwszych 200 klientów gratis voucher muzyczny na 60 zł do wykorzystania w music.ovi.com. Ceny już od 1 zł.
prezentuje się całkiem nieźle. Ale mi osobiście bardziej szczerze mówiąc podoba się np. N8. Którą choćby ostatnio Orange w biznesie wraz z rozmowami obrotnymi oferuje.No ale wiadomo, wszystko jest kwestią gustu.
OMG!
Dwaj najwięksi naciągacze razem:)))
Play oferujący ledwo działające usługi (o ile działające) i Nokia-największy naciągacz sprzedający chyba najdrożej na świecie muzykę w sieci mają wspólną 'promocję’ :lol [b] [/b]