Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość6 grudnia 2008 o 21:50Liczba postów: 139057Kto kupi nokię zamieni ją zawsze na coś lepszego czyli htc a nad n97 nie masz co się spuszczać bo to zrzynka z htc nokia nic nie umie wymyślic sama podobnie jak se i jego x1 które zrobiło htc. A ishit to badziewie za darmo to bym go wzioł i zarobił na tym aplle to dla mnie żadna marka.
-
Anonimowy
Gość6 grudnia 2008 o 23:08Liczba postów: 139057Ten kto sądzi, że telefony na symbianie sie wieszają mial chyba mega padło n70 z symbianem 2 generacji lub 3650 z symbianem 1 generacji. Ja osobiscie mam 6120 na najnowszym symbianie i nic sie nie wiesza a iphon to scierwo na maksa nawet mms nie ma porażka na całej lini jak ktoś chce mieć coś co inni nie mają to jest dobre ale jak nie na pokaz to bez sensu.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9