Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Nokia 86 8MP pojedzie do Przemyśla

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dzisiaj jest czas, by rozstrzygnąć konkurs na najciekawsze zdjęcie konkursu fotograficznego „Złap Ósemkę”, organizowanego przez Telix.pl, przy współudziale największego producenta telefonów komórkowych firmą Nokia. Nagrodą główną dla autora najciekawszego zdjęcia o temacie „Złap Ósemkę” jest telefon Nokia 86 8MP w cenie 2195 PLN.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Gratulacje dla zwyciezcy 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      gratuluje Rafi

    • radgrze
      Member
      Liczba postów: 2

      gratulacje Rafi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      cooooooooooo !!! Były dużo lepsze zdjęcia !!! a óciekinierzy to juz przesada !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tragedia, nie wiem kto to wybiaral ludzie czy grupka z telix.pl

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Moje gratulacje!! 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nokia by takich zdjec nie wybrala… To klika z telixa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      fajnie by było jeśli został by podany powód dlaczego to zdjęcie jest najlepsze zdaniem wybierających….-jak dla mnie nie ciekawe a poza tym marnej jakości – było wiele lepszych ….- PS nie startowałem w konkursie -to nie żal tylko logiczne myślenie:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Gratulacje, zwycięskie zdjęcie jest naprawdę ciekawe,

      świetnie wykadrowane 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      o prosze, koles z mojego miasta wygral, kolejny koles z miasta 30 km oddalonego wygral plecak…podkarpacie "rzondzi" 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Szczerze, wygrane zdjecie nie zasłuzylo na to , naprawde słabo kojarzy sie z "8".Wydrukowałem to zdjecie i pokazywałem wielu postronnym osobom , na 10 osob 2 przyznaly ze moglaby to byc "8", Telixsie , porażka ,sorry !!!

    • Rafi_KrC
      Member
      Liczba postów: 1

      Mordo ty moja – nie gadaj głupot, wierz mi lub nie ale to nokia wybierała zwycięzcę spośród 10 finalistów.Mogę wam nawet powiedzieć jak się dowiedziałem o wygranej:) Byłem dzisiaj w Warszawie bo składałem dokumenty na UW i popołudniu dostałem telefon od telixa,który powiadomił mnie o zwycięstwie, i kazał czekać na telefon od przedstawiciela Nokii aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Telefon dotrze do mnie prawdopodobnie za kilkanaście dni.

      Dziękuje wszystkim za gratulacje:) Zresztą każdy będzie mógł zobaczyć, że telefon trafił do Przemyśla, gdyż aby zakończyć jakiekolwiek spekulacje na portalu telix.pl zostanie zamieszczony dowód, który mam nadzieję rozwieje wszelkie wątpliwości co niektórych czytelników o sprawiedliwym rozstrzygnięciu konkursu.Pozdrawiam:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jeremiasz ja mam wiecej wyobrazni niz ty a co do tego zdjecia to nie zmieniam zdania bo jest beznadziejne a bylo duzo lepszych zdjec !

Viewing 13 reply threads
Reply To: Nokia 86 8MP pojedzie do Przemyśla
Your information: