Start Forum Inne Nie daj się oszukać Nie daj się oszukać pozycjonowaniu z groupona

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam! Zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych i nie daje mi spokoju te oszukiwanie ludzi na co przyzwalają zakupy grupowe. Nie jednokrotnie już zdarzyło mi się dzwonić do „firmy” która oferowała za 99zł zrobić STRONĘ INTERNETOWĄ i WYPOZYCJONOWAĆ 3-5 fraz do top10.
      Od razu Wam mówię, to jest nie możliwe i nie wykonalne przy tak małym budżecie. Zwracajcie uwagę na warunki (małym druczkiem napisane jest, że oni wybierają 4 frazy a Ty jedną i żeby im zapłacić muszą wejść 3) NIGDY nie uda im się Twojej trudnej wyciągnąć tylko co najwyżej 3 na 4 te bardzo proste, które bez żadnego problemu osoba nie mająca doświadczenia jest w stanie sama „wypozycjonować” Jeszcze raz apeluje. Nie dawajcie się oszukać.
      Jeśli macie takie „kwiatki” albo jesteście zainteresowani poważnym pozycjonowaniem przez [url=www.mateuszkasperek.pl]specjaliste seo[/url] zapraszam do mnie. Porady udzielam bezpłatnie. [url]www.mateuszkasperek.pl[/url]

Viewing 0 reply threads
Reply To: Nie daj się oszukać pozycjonowaniu z groupona
Your information: