Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Nie będzie spokoju na polskim rynku komórkowym

Przeglądanie wątków odpowiedzi 30
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Operatorzy komórkowi rozpoczęli ostrą walkę o abonentów, którzy chcą zmienić sieć. „My po prostu walczymy o klienta” – mówi dla Dziennika rzecznik Playa Marcin Gruszka

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Patrząc na moich znajomych widzę, ze nie interesują się zbytnio przenoszeniem numerów. Chyba jednak Play zbyt uwierzył w to, że darmowe przenoszenie numerów przyniesie im przypływ klientów. Może mlodzi tak, ale to prepaidowcy za 5 zł dla utrzymania numerów. Starsi są przyzwyczajeni do swojej sieci i trudno im się znią rozstać. To co mi oferują w zupełnosci mi wystarcza – najczęściej słychać przy rozmowach o zmianach operatora. Może Play osiagnie 3 mln, ale czy to faktycznie te osby co chcą rozmawiać w tej sieci, czy też oczekują za 5 zł/rok na ofertę innego operatora?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      ja sam mam z 10 kart startowych wydzwonionych i leżą nie używane….wydaje mi sie że takie są również liczone jako kolejni klienci 🙂 Play by był ok jeśli stawki od innych operatorów były by niskie do tej sieci. Ktoś powie, że on ma mieć tanio a reszta go nie obchodzi – ja nie mam 15 lat i mnie to obchodzi , a młodzi wiadomo tu i teraz jest ważne:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      programy lojalnościwoe, darmowe rozmowy z wybranymu numerami i w sieci – ludzi są do tego przyzwyczajeni i wcale nie jest im źle. play zbytnio liczy na swoje słabe reklamy

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      drogi play..aby nie zachłysnąc sie mnp ponnini raczej myslec o zwiekszani arpu dla wszystkich ofert..czym?oczywiscie internetem (w swoim zasiegu)wydaję na minimix play 10pln miesiecznie(mam z tego 50min za9pln i za reszte+1za2:10-20min).wydawał bym wiecej gdyby pakiety play online mix/fresh byly dostepne od jesieni,np 100/250/500MB za 5/15/25pln

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Nieprawda!Macierzysta siec czesto liczy na to,ze jestesmy przyzwyczajeni i ciezko sie na bedzie z nia rozstac!Nic bardziej mylnego-moja siec nie dba o mnie (Era)zachowuje sie arogancko przy przedluzeniu umowy i spokojnie przeniose numer do najlepszej oferty u konkurencji. A wystarczy potraktowac klienta indywidualnie elastycznie do jego potrzeb…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Co by nie mówic, Plus jest liderem, bo traktuje klientów najlepiej. Nawet nieczysta gra Playa mu nie zaszkodziła, bo klienci swój rozum mają. Chociaż jak się przyglądam tym, którzy przechodzą do Playa, to zaczynam wątpić, czy na pewno wiedzą co robią.

    • anulkaa_45
      Członek
      Liczba postów: 8

      Play od dawna ostro walczy o klientów i przegina – to chyba ta sama strategia co tabloidy namiętnie pokazujące gwiazdy topless i płacące potem duże odszkodowania:-)

      ciekawe te statystyki

      nie znam chyba nikogo kto przeszedł do Playa

      wiem, że ludzie odchodzą z Orange ze względu na zasięg, a z ery na kiepskie BOK i kiepską ofertę

      więc w sumie zgadzałoby się, że najlepszy jest Plus

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      @ aanulka_25 – akura najmniejszy CHURN, a więć procentową liczbę odejść ma Era, w abo 8 razy mniejszy niż Plus, więc Twoej obserwacje są mocno na oko.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      aanulka: no też mi się wydaje, że Twoje szacunki są raczej "na oko". Jak ostatnio widziałem jakieś wyniki (bodajże za II kw. 2009) to Orange akurat przybyło kilkanaście tys. klientów.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Marios, Saruman – klienci odchodzą, bo im się chce nowego i lepszego, ale jak wiemy "lepsze wrogiem dobrego".

      Wróca do Plusa szybciej niż planowali;)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      byłem w Play przez 2 lata i bym był kolejne, gdyby nie BOK. Ludzie, którzy tam pracują są albo nie kompetentni, albo szkoleni tak żeby klient nie mógł nic załatwić. Myślę, że jeśli nawet ktoś zdecyduje się na przejście do Play-a, to i tak potem wróci do starej sieci, a wszystko dzięki wpadkom, których nie idzie wyjaśnić bez setki minut przy słuchawce, listach i awanturach. Tę opinię podziela wielu moich znajomych. Lepiej korzystać z nieco "gorszej" oferty, ale bez nerwów.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Sllave, czy na pewno płacisz za to samo? Według mnie jesli płacisz mniej, to dlatego, że pozim usług niższy.

      Jeśli miałes iPlusa, a teraz masz internet w Playu, to musisz widzieć różnicę!Prawda?:)

      A cena za połączenia 2,80 to dawno i nie prawda. Gdyby tyle trzeba było płacic, to nikt by w Plusie nie został.

      A mają najwięcej klientów:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Ja mam doświadczenie w każdej sieci (wszędzie abonament).

      Orange – słaby zasięg i to mnie zraziło do tej sieci

      Era – totalna olewka klienta (byłem tam 6 lat i powiedziałem dość)

      Plus – tu byłem zadowolony z usług i obsługi.Jedyny minus to dość częste awarie sieci.

      Play – jak na razie z usług jestem zadowolony,ceny ok (za dwa razy więcej minut płacę 20 zł mniej niż w Plusie).

      Jeśli konkurencja daje mi to samo lub więcej za niższą cenę (przykład Plus-Play) to chyba logiczne,że przejdę do nich.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      co klient to opinia:) Ja przez 6 lat miałem orange bo tylo orange miało w mojej miejscowości zasięg, pozatym 80% znajomych i rodziny byłow orange więc sie opłacało. Teraz mam fresha ze względu na spra ilość smsów które śle a oprócz tego orange bo nadal sporo znajomych w tej sieci gdybym miał znajomych w erze to miałbym erę wiec żałosne jet przekrzykiwanie sie która sieć jest lepsza bo to wszystko zależy od potrzeb każdego klienta:) Play ma jeszcze sporo do zrobienia, jakość nie jest najwyższa ale mimo wszytkich niedogodności trzeba obiektywnie stwierdzić że ta siec ruszyął trochę rynek a na tym korzystają najwięcej klienci. Wiec niech wojna na rynku gsm trwa bo zawsze wygra klient:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Nie dość, że w Playu jakość usług jest słaba, to nie potrafią dbać o klienta, znaleziono na śmeitniku ponad 400 umów Play z danymi osobowymi klientów ! info z telepolis

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      eroberto1: dokładnie, takie przekrzykiwanie się jest trochę bez sensu, wiadomo, że ludzie różnie korzystają z telefonu, jedni mają więcej znajomych w sieci, więc np lepsze są dla nich oferty z bonusami wewnątrzsieciowymi (tak jak np w pomarańczy czy erze), jedni np korzystają sporo z netu w komórce, inni mniej. Więc masz rację – co klient to inna opinia 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      @Kondzio-tak za to samo, przy moim profilu korzystania z telefonu , (telefon) ,trzy ostatnie rachunki w elastycznej podliczone w/g stwek playa = 45% wysokości rachunków, oczywiście nikogo do niczego nie namawiam 🙂 to sątylko moje przemyślenia pozdro dla wszystkich

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      play to super sieć, jeśli mało dzwonisz, to dzwoniący Cię utrzymują, mało się poruszasz poza miejscem gdzie mają własne stacje, bo z jakością to cieniutko i nie masz spraw do boku, bo wprost słyną z dennej obsługi. a klientów to tak kochają, że ich dane można znaleźć na śmietniku 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Jestem naprawdę rozczarowana Play-em…miało być tak pięknie…zasięg denny…obsługa bez komentarza&

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      mnie dziwi ze wypowiadaja sie osoby które zwykle tu nie siedzą ;-)ale dobrze

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      no to będzie ostro, tylko żeby w tej walce się nie pogubili, bo dawid już się potknął i posiał 400 umów (play), jakiś gość znalazł na śmietniku dane osobowe, zaświadczenia o zarobkach itd. (nius: Wyciek kopii umów z Play Germanos)

      Każdy musi mieć świadomość, że mocna reklama wcale nie dowodzi jakości usług (przykład dawida co się potknął). Moim zdaniem w okresie takiej walki o klienta najlepiej trzymać się blisko lidera.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      IMHO było by dużo więcej przeniesień gdyby:

      -rzeczywiście było to proste, szybkie i łatwe – przenosiłem prepaida z orange do play – 12 dni, 4 wizyty – działa OK; prepaida z orange do mbank – 10dni, 1 wizyta kuriera – jeszcze nie wszystko działa

      -operatorzy nie kradli pieniędzy z konta, tylko przenosili saldo do nowego operatora (chyba tylko w orange można przelać środki innemu uzytkownikowi)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      baszar, moim zdaniem to będzie proste, szybkie i łatwe tylko muszą się opy jakoś podocierać między sobą jak to robić. na razie play łapie wszystko jak leci moim zdaniem kosztem ochrony danych osobowych, a tak naprawdę to tylko pewnie kwestia wspólnego systemu wymiany danych chronionych co pewnie kosztuje więc się też muszą między sobą dogadać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Można wiele mówić i dobrego i złego, ale obecnie w ofercie prepaid PF jest nadal jedną z lepszych ofert (a minęło już trochę czasu). Zasięg – mam OK. Jakość – mam OK. Ceny – są OK. Ilość ludzi w Play – zwiększyła się znacząco (jedno i dwukartowcy). Dzięki tej małej firmie od marca internet i fora cały czas huczą. I dobrze, bo wszyscy na tym korzystają. A etatowi narzekacze niech narzekają. W końcu muszą coś robić przy tak nasyconym rynku. A Polak jest z natury leniwy. Większość ludzi nie wie po jakich stawkach dzwoni. Wiedzą za to ile wydają na miesiąc i niekiedy się dziwią dlaczego mają wysoki rachunek. A pogardzani klienci za "tzw. 5PLN/ rok" też wbrew pozorom mogą przynosić profity jeżeli do nich się dzwoni. To jest taki sam myk jak "niedziałające" simy u W3, których nie wyłączają. Tylko tu jest lepiej – jest kasa to MAM telefon, a nie jego namiastkę z zablokowanymi wychodzącymi, że o zabieraniu środków z konta nie wspomnę.

    • wlo
      Uczestnik
      Liczba postów: 1131

      Byle tylko czysto walczyli… 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Mam pytanie. Czy w jakiejś sieci jest jeszcze usługa "za 2 minuty przychodzące 1 gratis"?

      Mój znajomy ma takie coś w Play’u i płaci 2 zł miesięcznie, a że ma dziewczynę za granicą co często dzwoni, to uzbierało mu się 28 godzin do wszystkich, a pakiet złotówek z abonamentu starcza spokojnie na sms’y.

      Dlatego się pytam o inne sieci, bo to dobra usługa.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Kolec: tylko że w erze można dzwonić z uzbieranych minut tylko w sieci więc co z tego, że lepiej naliczają? Play i tak lepszy.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      ~rack W Erze z uzbieranych minut możesz dzwonić w sieci Era i na telefony stacjonarne (to ponad 24mln użytkowników), w Playu – w sieci i też na stacjonarne (ok 13 mln użytkowników) . W Playu "zaliczane" są TYLKO 2 minutowe połączenia przychodzące z innych sieci i ich wielokrotność , w Erze nawet najkrótsze kilkusekundowe połączenia są sumowane a jak za mało ich , to przechodzą na następny miesiąc . Sam powiedz , które rozwiązanie jest efektywniejsze dla Ciebie .

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Play’a, bo dość sporo mam znajomych w Play’u i Orange :PP

      W Erze/Heyah niewielu.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138935

      Lucek, w Playu naliczane darmowe minuty są do wykorzystania we wszystkich sieciach 😉 wiem, bo sama korzystam. Pozdrawiam 🙂

Przeglądanie wątków odpowiedzi 30
Odpowiedz na: Nie będzie spokoju na polskim rynku komórkowym
Twoje informacje: