Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny neostrada tp tańsza od 27 do 43 procent

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na wiosnę Telekomunikacja Polska przygotowała dla klientów nową ofertę szybkiego internetu. W nowej promocji neostrady cena 20 Mb/s spadła aż o 43 proc., opłata za 10 Mb/s zmniejsza się o 39 proc., a za 6Mb/s klienci zapłacą o 27 proc. mniej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      6 mega za niecałe 7 dych to już przyzwoita stawka, nie najgorsza ta promocja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      do dex – w Multimo 6 Mbps za < 70zł było od dawna do tego w umowie na 12 miesięcy i z abonamentem za 28zł. Rewelacji nie ma, dużą poprawę widać jedynie w 10 i 20 Mbps, w 6 to jedynie równanie do konkurencji (nieudane). Zresztą, u kogo tak naprawdę działą pełne 10 i 20? Klienci z 1 i 2 Mbps oczywiście olani. Umowy na 24 i 36 miesięcy to też absurd. Standardem powinno być 12, góra 18.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Brawo.

      W łeb NARODOWEGO ZŁODZIEJA, a nie jeszcze mu kadzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja bym tak w czambuł nie potępiał tej oferty – ostatnio netia proponuje mi przedłużenie umowy 2Mb na 24 miesiące za 59 zł, co blado wypada przy 6Mb tepsy za 67,70.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przejdź do tepsy. Pobądź z tym operatorem kilka lat. Zrób kilka ruchów na swoim koncie abonenckim typu zmiana planu, dodanie lub ujęcie usług. Zobaczymy wtedy czy będziesz tak różowo na tą firmę patrzył. Z tą firmą jest dobrze dopóki czegoś nie zmieniasz na swoim koncie abonenckim. I to należy dobrze się przyglądać rachunkom przez nich przysyłanym i bilingowi. Dziwnie często się mylą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      #Ja: nie patrzę na tepsę przez różowe okulary – mam u nich tylko abo telefoniczne na socjalnym. Uważam jedynie, że przedstawiona oferta – jak na tepse – nie jest zła. W firmie w której pracuje mamy kilkanaście abo telefonicznych w tepsie i nie przypominam sobie problemów z tym operatorem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tepsa jak i inni pokazują swoje ceny promocyjne z pokrętnymi regulaminami i umowami chętnie na 100 lat. Warto aby ktoś z alternatywy pokazał stałe ceny bez gwiazdek i haczyków oraz u nas ceny od…

Viewing 7 reply threads
Reply To: neostrada tp tańsza od 27 do 43 procent
Your information: