Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Nawigacja Mio C725 już w sprzedaży

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W polskich sklepach pojawił się już system nawigacji satelitarnej, będącej jednocześnie odtwarzaczem audio, wideo i zdjęć – Mio C725. Mio C725 został wyposażony w dotykowy 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 na 480 punktów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wiecej niz 5 cali to kompletne nieporozumienie. Mialem pozyczona nawigacje 7 calowa, to wygladalo to jak telewizor i ograniczalo dosyc mocno widocznosc. Probowalem wiele miejsc, ale zadne nie bylo dobre-momo ze VelSatis nie ma malutkiej szybki!! . Poza tym mimo trybu nocnego walilo zbyt mocno po oczach. Teraz mam juz mam mapy polskie do auta, wiec nie potrzeba mi zadnej nawigacji, wbudowana w deske rozdzielcza dziala rewelacyjnie 😉 Ew wspomagam sie taniutkim Larkiem, z automapa. a podlaczanie urzadzen zewnetrznych ma swoje wady, bo trzeba kupiwac rozdzielacze do zapalniczki 😉 w koncu najlepiej miec pewne zasilanie.. a jaki przy tym kablowy burdel ! Masakra ;D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      uh, ale bledow narobilem 🙂 Masakra. Wybaczcie, to przez pospiech 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Pobierał juz ktoś z Was nowa aktualizacje dla serii C ?

      http://www.mio.com/ee/freeupgrade/PL/FAQ.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie zgadzam się, że 7" to za dużo. Wręcz przeciwnie – zapewnia to bardzo duży komfort i przede wszystkim czytelność. Dla kogoś, kto skończzył 40 lat jakiś czas temu to podstawowa sprawa.

      Zastrzeżenia mam do samej mapy, która jest po prostu nieaktualna. Brakuje nowych dróg, które u automapie są od dawna.

      Idealny wg mnie uzupełnieniem jest zakup SD z automapą. Na 7 calach to po prostu rewelacja.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Nawigacja Mio C725 już w sprzedaży
Your information: