Jesteś tutaj:---Nastolatek zabił matkę w sporze o grę komputerową
Nastolatek zabił matkę w sporze o grę komputerową2009-01-13T15:13:46+01:00

Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Nastolatek zabił matkę w sporze o grę komputerową

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Amerykański 17-latek zabił matkę i ciężko zranił ojca, rozjuszony zabraniem mu przez rodziców gry komputerowej. Uznali ją za zbyt brutalną. Posiedzi w więzieniu do końca życia.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140060

   No i dzięki takim psycholom normalni ludzie będą mieli bany na gry! A co do zachodnich krain – to na tych ludzi trzeba patrzeć przez pryzmat głupoty – jak np. można nie wiedzieć gdzie się mieszka?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140060

   Kiedys ktos znany powiedzial, ze XXI w. bedzie wiekiem chorób psychicznych. Chcecie choc troche zrozumiec tego chlopaka? Wypozyczcie sobie 10 filmow, gdzie przemoc bedzie glownym motywem, ogladajcie cala dobe, a nad ranem, ze zmeczenia i sporej dawki agresji, bedziecie dostawac pierd..ca, oczywiscie rozum i zdrowy rozsadek pewnie przewazy, ale glupie mysli sie pojawia. Przemoc w TV robi nawet wiecej zlego niz erotyka, a chyba jeszcze nie spotkalem filmu w TV publicznej dozwolonego od 18 lat, no chyba musialoby leciec porno jak w Szwecji.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140060

   Wszystko ładnie – tylko spoglądając wstecz na naszą historię – jako ludzi – nie widzę w niej przed wiekiem XX takiego wynalazku jak telewizja! Widzę za to okrutne wojny, palenie na stosach, obcinanie kończyn, publiczne egzekucje, niewolnictwo, itd A co do agresywnej młodzieży to jest kilka ważnych problemów – pierwszy -> rodzice całkowicie ODCINAJĄ SIĘ od wychowania, lepiej wywalić dziecko poza dom na cały dzień i niech się bawi kiedy i w co chce. Druga sprawa to, że w Ameryce dostęp do broni jest tak łatwy jak w Polsce do wiatrówek! Jeszcze coś mnie zastanawia – czemu rodzice którzy tak STRASZNIE nie chcą brutalności – nie bardzo wiem gdzie ona jest w Halo 3 – czemu tacy GRZECZNI rodzice trzymają w domu NAŁADOWANY karabin?

Viewing 3 reply threads
Reply To: Nastolatek zabił matkę w sporze o grę komputerową
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile