Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Najniższe ubezpieczenie OC, u kogo?

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Swoje Uno długi czas ubezpieczałem w MTU. Następnie w Proama, gdyż składka była jeszcze atrakcyjniejsza. Nie duża różnica, ale zawsze coś do przodu

      Temat stworzyłem i podkleiłem, abyście opisywali gdzie kupiliście ubezpieczenie i gdzie jest relatywnie tanio.

      Liczę na ciekawą dyskusję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      OC w przeciwieństwie do AC jest obowiązkowe, szedłbym więc tam, gdzie dają najkorzystniejsze warunki cenowe. Porównując poszczególne oferty łatwo dojść do wniosku, że rozpiętość cenowa pomiędzy poszczególnymi ofertami jest na prawdę bardzo duża. Niektórzy próbują łączyć usługi finansowe w pakiety. Np łączą usługę kredytu, konta bankowego i dodatkowo jeszcze wykupują ubezpieczenie, że teoretycznie w ten sposób jest taniej. To na co trzeba uważać, to różne ukryte opłaty. Proponuję jeszcze na http://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/ sprawdzić. Tam w panelu klienta można wykpić w zasadzie każde ubezpieczenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja swoje ubezpieczenie komunikacyjne odkąd pamiętam wykupuję w PZU. Bardzo dobre warunki, niska cena, zniżki na inne produkty. W kontekście OC nie mogę polecić lepszej moim zdaniem firmy.

Viewing 2 reply threads
Reply To: Najniższe ubezpieczenie OC, u kogo?
Your information: