Jesteś tutaj:---Najniższe ubezpieczenie OC, u kogo?

Najniższe ubezpieczenie OC, u kogo?2017-08-10T12:35:24+02:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Najniższe ubezpieczenie OC, u kogo?

Viewing 5 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Swoje Uno długi czas ubezpieczałem w MTU. Następnie w Proama, gdyż składka była jeszcze atrakcyjniejsza. Nie duża różnica, ale zawsze coś do przodu

   Temat stworzyłem i podkleiłem, abyście opisywali gdzie kupiliście ubezpieczenie i gdzie jest relatywnie tanio.

   Liczę na ciekawą dyskusję

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   OC w przeciwieństwie do AC jest obowiązkowe, szedłbym więc tam, gdzie dają najkorzystniejsze warunki cenowe. Porównując poszczególne oferty łatwo dojść do wniosku, że rozpiętość cenowa pomiędzy poszczególnymi ofertami jest na prawdę bardzo duża. Niektórzy próbują łączyć usługi finansowe w pakiety. Np łączą usługę kredytu, konta bankowego i dodatkowo jeszcze wykupują ubezpieczenie, że teoretycznie w ten sposób jest taniej. To na co trzeba uważać, to różne ukryte opłaty. Proponuję jeszcze na http://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/ sprawdzić. Tam w panelu klienta można wykpić w zasadzie każde ubezpieczenie.

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Ja swoje ubezpieczenie komunikacyjne odkąd pamiętam wykupuję w PZU. Bardzo dobre warunki, niska cena, zniżki na inne produkty. W kontekście OC nie mogę polecić lepszej moim zdaniem firmy.

  • Marta38
   Participant
   Liczba postów: 23

   Jasne, że tak. Właśnie dlatego powinniście zawsze podejmować takie decyzje w racjonalny sposób. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do http://swiatubezpieczen.net.pl/ i sami sprawdzili, która oferta będzie dla Was najkorzystniejsza. Warto mieć to na uwadze już teraz.

  • nataliakuch85
   Participant
   Liczba postów: 1

   Zastanawiam się nad tym czy jeżeli skorzystam z profesjonalnego złomowanie aut to mogę liczyć na pełny zwrot niewykorzystanego oc ?

  • Serg
   Participant
   Liczba postów: 2

   Komunikacja w każdym poważnym biznesie nie jest łatwa. Mogę ocenić to z wysokości mojego doświadczenia i wiem na pewno, że tutaj trzeba zwrócić się tylko do firmy o doskonałej reputacji i od dawna wszyscy wiedzą. A najlepiej dla tych, którzy pracują nie tylko w jednym kraju m-loyalty.com/pl/ Dlatego radzę korzystać z usług tej firmy to prawdziwi specjaliści o wysokich kwalifikacjach i godnej reputacji.

Viewing 5 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.