Start Forum Inne Telix.pl Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w lipcu

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w lipcu

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Pierwszym rzutem oka przeczytałem '3 nagroda: martini…’ i pomyślałem sobie: jeśli oryginalne w dużaj butli, to się trafiło zwycięzcy! Zwycięzcom szczęśliwy finał i nam 🙂 bo teraz czekam… na admina-regulamin z programem NO SPAM 🙂

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Dziekuje za nagrode i oby sierpniowa edycja byla „lzejsza” 🙂

    • potter28
      Member
      Liczba postów: 248

      Gratulacje dla wygranych.
      [i]Pozdrawiam, potter28 [/i]

    • Stentor
      Participant
      Liczba postów: 361

      Nie wiedziałem że jest konkurs ale coś przeczuwałem obserwując aktywność tych, co jak się okazało wiedzieli:)

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Gratuluję i oby „następna edycja była nam lżejsza” 😉

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Graty dla wszystkich wygranych 🙂 Tiger – mam nadzieję, że nadal będziesz równie często i gęsto odpowiadał na moje „AntyAndroidowe” – iOSowe spotrzeżenia 😉

    • bruno
      Member
      Liczba postów: 218

      Ooo, nagrody są coraz lepsze 😉 Trzeba znowu wziąć się za większą aktywność na telixie 😉 Gratulacje!

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      Gratulacje dla zwyciezcow, brawa dla redakcji – zacna inicjatywa

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Gratki panowie i fajnie że regulamin zmodyfikowany, zaraz sobie poczytam. W lipcu sobie odpuściłem konkurs może w sierpniu bardziej się postaram albo poczekam do września

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Tigertygrys – prosimy o kontakt z Redkacja. do wysylki nagrody potrzebujemy danych adresowych. Andrzej

Viewing 10 reply threads
Reply To: Reply #258384 in Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w lipcu
Your information:




Cancel