Jesteś tutaj:---Nagrywanie dwóch programów naraz w UPC

Nagrywanie dwóch programów naraz w UPC2008-11-12T08:37:52+02:00

Start Forum Rozrywka TV i muzyka Nagrywanie dwóch programów naraz w UPC

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289

  UPC Polska postanowiło dodatkowo zwiększyć elastyczność i komfort korzystania z możliwości nagrywania programów telewizyjnych i jako pierwszy na polskim rynku operator telewizji cyfrowej umożliwiło swoim abonentom nagrywanie aż dwóch programów jednocześnie podczas oglądania trzeciego.

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  jesli ta TV cyfrowa dziala jak teraz analogowa, to ja mam ja gdzies. Co chwila nie dziala jakis program, albo wszystkie kanaly !

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Odbiór bardzo dobry, ale cena z kosmosu. N – bije na głowę upc. Czekam na koniec umowy i przesiadam się.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Co to za rewelacja jeżeli przeciętnej klasy telewizor np sony 32v4500(cena w internecie 2.120-2.200 zł)i przeciętnej klasy nagrywarka posiadają o wiele więcej możliwości niż przereklamowany media box z upc.A co do jakości odbioru i ceny abonamentu to lepiej się nie wypowiadać.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  ja mam ten dekoder z nagrywarka UPC i badziewie niesamowite,trzy razy dziennie mi sie restartuje i przy tym kasuje wszystkie ustawienia nagrywania,wymienili mi juz trzy dekodery i dalej sie wysypuje,koncze z nimi wspulprace bo nie umia usunac usterki,zaproponowali mi zwykly dekoder,tyle umia.a abonament trza placic.wstyd.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.