Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone wprowadza do sprzedaży dwusimowego dotykowca – myPhone 8890 SENSE, będącego alternatywą dla podobnych jednosimowych urządzeń innych producentów. To pierwsze urządzenie produkowane w porozumieniu z Lenovo Mobile Communications.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      nonono tyle funkcji za 529zł? Coś czuje że niedługo jakiś Samsung albo LG otworzy swój przepastny portfel i najzwyklej w świecie ŁYKNIE rozwijającą się spółkę bo przecież nie wypada rozdawać tylu funkcji w tak barbarzyńsko niskich cenach…

    • Iomega
      Member
      Liczba postów: 367

      Tak telefon w tej cenie i z takimi funkcjami może być przebojem jesiennych zakupów komórkowych. Tym bardziej, że 2-letnia gwarancja nie ma ryzyka. Ciekawe jak ten aparat 3,2 megapiksele w myPhone to całkowita nowość.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Niestety ale jak dla mnie to dalej tak samo słaby produkt. Prawda jest taka że za małe pieniądze nie można mieć dobrego sprzętu. Takie są prawa rynku. Poza tym za ok. 550 zł można kupić o wiele lepszego i sprawdzonego Samsunga B5722 więc MyPhone z czym do ludzi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Literówka-Aparat cyfrowy o matrycy 3,2-cala – nie ma takiego określenia w aparacie cyfrowym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nie powiem, ale telefon przypadł mi do gustu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      i to ma miec funkcjie? 😀 muahaha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      :)fajny fajny 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]również tak uważam. Za te pieniądze wart grzechu… [/quote]

      gwarancja podobna jak we wszystkich myPhonach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]tak, door2door standardowo [/quote]

      tak z ciekawości spytam – jak im się opłaca taka gwarancja?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]Nie powiem, ale telefon przypadł mi do gustu. [/quote]
      co najbardziej?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam taki telefon od m-ca i chce sie go pozbyc…
      masa niedopracowan oraz wg mnie potwierdzam, ze cena = jakosc. tu cena jest mala, wiec i jakosc jest mala, a opowiesci, ze to nasi projektanci i porownywanie sie do samsunga itp. to sobie w buty wsadzcie
      telefon jest niedopracowany, powtarzajace sie menu, brak slownika T9, to tylko wierzcholek gory lodowej, ale robcie jak chcecie.
      Pzdr.

Viewing 11 reply threads
Reply To: myPhone 8890 SENSE
Your information: