Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Każdy, kto używał telefonu komórkowego z dotykowym ekranem dobrze wie, że największą wadą tego typu urządzeń jest nieposkromiony apetyt na energię. Codzienne ładowanie takiego telefonu stało się niechlubną normą. Firma myPhone w swoim najnowszym urządzeniu myPhone 8870 TEO zastosowała energooszczędną technologię zasilania wyświetlacza dotykowego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Design bardzo ładny, widać rozwój w stosunku do wcześniejszych modeli. Myphone pozytywnie mnie zaskoczył tym telefonem, oby tak dalej!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Zgadzam się oby tak dalej może przed 30-tką doczekam się myphone’a z porządnym aparatem 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      W tej chwili za tą cenę wolę Samsung Avila.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Arturro, Avila spoko ale myphone ma obsługe dwóch kart,a samsug nie!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Mam ten telefon od tygodnia, wygodnie się używa, bateria dobrze trzyma, wyraźne rozmowy i może trochę za głośno słychać dzwoniącego, czasem osoba dzwoniąca słyszy siebie podwójnie, ale to może być problem z moim egzemplarzem… Ogólnie polecam, miałem kupić inny, skończyło na tym i nie żałuję. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Mam go od kilku dni. Bateria trzyma dobrze a zdjęcia robi takie same jak telefony z 3.6 Mpx- może tu wchodzą w grę dobre soczewki.Wykonany jest dobrze i nie ma różnicy z Nokią- też produkowaną na podzespolach Made in China. A dwie karty- to jest coś!

Viewing 6 reply threads
Reply To: myPhone 8870 TEO
Your information: