Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 1230 wchodzi do sprzedaży

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grupa Kapitałowa TelForceOne wprowadziła na rynek pierwszy z telefonów marki myPhone – model 1230. Niewątpliwym atutem myPhone 1230 jest nie tylko nietuzinkowy wygląd i ciekawy zestaw funkcji, ale także – a może przede wszystkim – cena – 189 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      myPhone 1230 nie zajmie dużo miejsca w torebce, pozwoli za to na utrzymanie stałego kontaktu ze znajomymi oraz umili wolny czas. [smiech na sali]

      za takie pieniadze to jeszcze ujdzie;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      haha 😀 w końcu to myphone 🙂 a marka zobowiazuje 😛

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      "Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, myPhone 1230 posiada wyświetlacz (1,8)" a teraz pomińmy wtrącenie w nawiasie… i wychodzi super stwierdzenie hehe

      Taką dużą rozdzielczość ekranu to ma? nie wierzę jakoś,… Ale generalnie i tak w nim chodzi o jego cenę

    • Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

      Prawda jest taka, że być może pojawiły się wreszcie telefony dla większości dziaciaków. Żal mi dziecik, które w wieku 8-9 lat noszą na smyczach Nokie N95 lub tym podobne… Może rodzice zmądrzeją i przestaną faszerować swoje dzieci drogimi gadżetami.

      MyPhone’y nie mają sim-lock’a, mają proste aparaciki foto, mms, niektóre modele dual-sim’a… czego chcieć więcej od prostego telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      #volverine: tak mówisz jakby na rynku nie było prostych aparatów. A rodzice snoby nigdy nie zmądrzeją. W końcu muszą takich samych snobów wychować. A co do samego telefonu to żal mi gdy na takiego cudaka patrzę. Co za kicha.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Zobaczymy co z tego wyjdzie… Moze sie przyjmie, a moze nie… Jednak dla dziecka jest idealny oraz dla osob mniej zamożnych- tak sadze… Heh, mnie tez smiesza dzieciaki z N95’tka lub innymi temu podobnymi- czyste szpanerstwo i snobizm… Ale takie jest prawo naszego swiata… 😉

    • Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

      Tylko nie wiadomo do końca, kto szpanuje- dzieci, czy ich rodzice przy pomocy dzieci. Przecież taki 9-latek nawet nie jest świadom mozliwosci sprzetu, ktory nosi na szyi:) On jest jedynie swiadom wartosci pieniadza, a raczej tego, ze dobre powinno byc najdrozsze. Dzieci żadko oceniaja produkty ze wzgledu na to, czego one same potrzebują…

      A tak już odchodząc od tematu szpanu, to patrząc na ten rynkowy debiut TelForceOne, przypomina mi się trochę inna marka, która również chciała w ten sposób wypromować swoje telefony- Manta. Skończylo sie na jednym klonie Samsunga. Minelo kilka lat i moze rynek dorosl do takich newsów. A moze w przypadku Manty co innego zawiodło?

Viewing 7 reply threads
Reply To: myPhone 1230 wchodzi do sprzedaży
Your information: