Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim MyPhone 1070 Chiaro dzwoni i wysyła SMSy

Viewing 38 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone 9 grudnia wprowadza do sprzedaży kolejny telefon do wykonywania połączeń i wysyłania SMSów za 329 złotych. Model myPhone 1070 chiaro z serii Simple Life wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz, radio, latarkę i przycisk alarmowy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      329 PLN za takie coś? Porąbało ich?! Dziś właśnie widziałem LG Cookie w jednym ze sklepów za 390 PLN. Trochę pokory drodzy Państwo z myPhone. 100 PLN jeszcze bym przyjął.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      To prawda – cena jest za wysoka. Panowie – nie tędy droga. Ktoś dogada się z Chińczykami i załatwi homologację na coś podobnego ale za ROZSĄDNĄ cenę i … po firmie myPhone będzie.

    • spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

      a mnie dziwi że takie proste urządzenia działają tak krótko na jednym ładowaniu. jeśli takie telefony będą działały równie długo jak n6310 to wtedy można się nimi zainteresować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Mi sie telefon podoba.

      Co do ceny. Emeryt Lg cookie nie kupi.

      W przypadku tych telefonow mamy jeszcze "monopol" mały miedzy myphone i em. Jakie ceny beda i tak emeryt musi kupic w takiej cenie.

      Poza tym ida swieta wiec po co taniej? I tak ludzie kupia dla rodzicow. Po swietach pewnie w mediamarkt beda za 199-249zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ta cena to pomyłka.Powinno być chyba 129zł??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      To ten smartfon co mieli pokazac 9.12. No to super…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      To jest najlepszy z dotychczas pokazanych modeli dla seniorów ( a i nie tylko) średnia cena telefonów czysto stricto dla seniorów wszytskich marek to około 250 zł więc logicznie ten musi być droższy. ALe ceny spadną

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ceny pewnie nie spadną, ponieważ w nich jest gwarancja tzn wymiana zepsutego fonu na nowy. Ciekawi mnie jaka jest awaryjność myPhone.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      swojego czasu słyszałem w serwisie samsunga, że o wiele mniej dostaje do napraw myphone’ów niż samsungów. stwierdziłem wtedy, że to normalne bo samsungów jest więcej a koleś mówił, że chodzi procentowe zwroty. zwroty/sprzedane

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No ja o jakość jestem spokojny odkąd swojej mamie kupiłem myPhona. ZERO usterek, więc się nie dziwię o opinię nt myPhone vs. Samsung

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      jestem pod wrażeniem wyglądu tego telefonu! Pozytyw mega!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Rzeczywiście udało im się połączyć prostotę z bardzo interesującym wyglądem. A co do baterii, to na innym serwisie czytałem, że nawet do 2 tyg wynosi czas czuwania..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No i nie zapominajmy o gwarancji door2door, która jest MEGA zabezpieczeniem i potwierdzeniem wysokiej jakości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      workerout, masz rację, bo świadczy to o tym, iż firma jest pewna jakości swoich produktów, bo inaczej nie ryzykowałaby ponoszenia kosztów gwarancji i dojazdów do użytkonika

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      U mnie wczoraj pod choinką znalazły się dwa modele 1170 chiaro… Babcie zaczynają nową erę – telefony komórkowe…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      nie mialy problemow babcie z tym telefonem? tzn. nie narzekaly przypadkiem, ze one chca tylko stacjonarke?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Troszkę "pomrukiwała", ale jak tylko wzięła go do ręki, to ewidentnie oczy się jej zaświeciły. Gratulacje dla myPhone’a, bo skoro starzy ludzie akcpetuja ten telefon, to musi być rzeczywiście bardzo dobry w swojej klasie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Wg mnie myPhone również jest producentem najlepszych telefonów dla seniorów. Przykładowo jakieś 4 miesiące temu kupiła konkurencyjny telefon (sama poszła z dziadkiem kupić) no i jaki był efekt? Taki, że by nieergonomiczny, a co lepsze… zepsuł się po 3 miesiącach;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      mozesz zdradzic co to za marka? Zebym wiedzial czego nie kupic?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      mogę tylko podpowiedzieć, iż byla to marka procuenta… niemieckojęzycznego… Ale nie odbierzcie tego jako odradzanie. Po prostu w moim przypadku moje zadowlenie w skali 1-10 wynosiło… mówiąc łagodnie – bardzo mało

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No to widzę, że negatywnych opinii na temat Emporii przybywa… ehhh…. sami w końcu zapracowali na takie komentarze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Nie ma się co martwić, to nie jest polska firma. Lepiej się cieszyć, że polskiemu producentowi się wiedzie bardzo dobrze:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      no zdecydowanie lepiej od niemca pomimo wsparcia ery. już we wszytskich sieciach są telefony dla seniorów. w wiekszości jest to Myphone

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No tak. Myphone na poczatku nie byl w kazdej sieci, teraz juz jest. Teraz juz w kazdej sieci wiedza, ktpry producent telefonow dla seniorow jest liderem i dlatego maja w swojej dystrybucji. To tak jakby nie miec Marlboro lub Coli w sklepie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      A mówi się, że Polacy nie potrafią nic zrobić, a tu proszę – miłe zaskoczenie – modele myPhona zaskakują swoją jakością i bezawaryjnością

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Polak potrafi!!! Co udowadnia przykładowo rewelacyjnym modelem 1070 chiaro;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Polecam ten telefon. ma go moja babcia i dziadek i jest rewelacyjny według nich. Przede wszystkim plusem jest…ERGONOMIA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      polecam ten telefon ze względu na jego pozycję na rynku! 100% pewnośc wysokiej jakości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      eneko, dodam jeszcze, że wskaźnik cena/jakość jest mega dobry tym telefonie. Nic nie jest za drogie, ani za słabej jakości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      nie ma aktualnie nic lepszego na tej półce. emporia się nie rozwija i nie tanieje więc pozycja myphone jako lidera jest nie zagrożona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ja posunalbym sie do mocniejszego stwierdzenia – Emporia nie jest w stanie juz zdrowo konkurować z myPhonem, który cały czas brnie do przodu, ceny ma bardzo niskie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      199zł w biedronce za 1050simply 🙂 ta oferta utrzymuje się tam już miesiac chyba a z reguły mają oferty tygodniowe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      skoro ludzie kupują i przynosi efekty, to się urzymuje….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      myślałem bardziej, że to związane było ze świętami i dniem babci/dziadka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      to na pewno również, ale sprzedaż wzrastała cały czas i była bardzo wysoka, nawet jak uwzględnimy, że w te dwa okresy(swieta,dzien babci/dzidka) dziwi sie ktos? ja nie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ja dalej myślę co jest w tej emporii takiego… i czemu tego modelu 1070 nie sprzedają w żadnej sieci jeszcze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      to jest w Emporii, że wydają straszne pieniądze, żeby dystrybutorzy ją sprzedawali, a myPhone te pieniądze przeznacza na jakośc przykładowo. I to jest ta różnica

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ja wychodze z założenia, że produkcja pod polską banderą jest tańsza niż pod austriacką.

Viewing 38 reply threads
Reply To: MyPhone 1070 Chiaro dzwoni i wysyła SMSy
Your information: