Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Muzyka to produkt, za jej użytkowanie również należy płacić

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Muzyka jest wszechobecna, choć nie samorodna. Wypełnia niemal każdą chwilę naszego życia. Za muzykę trzeba uiszczać stosowne opłaty, jeśli odtwarza się ją w miejscach publicznych, niezależnie od nośnika czy źródła. Może nim być radio, TV, CD, DVD oraz mp3.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      No to aerobik będzie teraz bez muzyki. Już to widze. I raz i dwa i trzy, lewa, prawa, hehe. Idioci.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Dobrze że za słuchanie walkmana nie trzeba płacić na konto zaiksu i innego badziewia 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Płacić- trzeba. Artyści potrzebują tantiemów. Ale nie należy posuwać się do absurdu!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      a sluchanie radia przez internet w pracy? oplaty jednorazowe (srodki transportu, aerobik) ! jak oni sobie to wyobrazaja ! jak ma taksowkarz placic za puszczanie radia w aucie !

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Żeby zwiększyć paranoję niech jeszcze dodadzą opłatę za każde odtworzenie dzwonka przez tel. komórkowe w miejscach publicznych.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Odpowiedź #167818 w Muzyka to produkt, za jej użytkowanie również należy płacić
Twoje informacje:




Anuluj