Muzyka jest wszechobecna, choć nie samorodna. Wypełnia niemal każdą chwilę naszego życia. Za muzykę trzeba uiszczać stosowne opłaty, jeśli odtwarza się ją w miejscach publicznych, niezależnie od nośnika czy źródła. Może nim być radio, TV, CD, DVD oraz mp3.
a sluchanie radia przez internet w pracy? oplaty jednorazowe (srodki transportu, aerobik) ! jak oni sobie to wyobrazaja ! jak ma taksowkarz placic za puszczanie radia w aucie !