Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Muzyczna Motorola WX395 w Zetafonie
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość16 lutego 2010 o 10:54Liczba postów: 139208Cóż Orange zawsze słyneło z tego, że ma w swojej ofercie słabe telefony i nie nadąża za cudami techniki.
Poza tym ich Zetafon bardzo kuleje w przeciwienstwie do MixPlusa czy Mixtury.
Poza tym ta ich oferta cenowa i wymuszane doładowania.
Orange chyba odziedziczył zacofany tok myślenia po Idei.
Tylko pogratulować, jeszcze troche i cofnął się do ery kamienia łupanego.
-
Anonimowy
Gość24 lutego 2010 o 16:28Liczba postów: 139208Nie wszystkim zależy na megawypasionych telefonach- tu się zgodzę. Ale dlaczego Orange nie rozszerzy oferty telefonów w Zetafonie o te ciekawsze? Nawet kosztem ceny za minutę? W TTFonie, który działa na takich samych zasadach, można dostać LGCookie za 1 zł, nawet Samsunga Corby i Avilę za 49zł przy 3letniej umowie.
-
-
AutorWpisy