Start Forum Sprzęt Motorola Motorola Shadow/Mirage nowy model oparty na Androidzie?

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Amerykański producent telefonów komórkowych nie zamierza spocząć na laurach. W grudniu przedstawialiśmy informację na temat trzech nowych modeli opartych na Androidzie przeznaczonych na rynek chiński. Tym razem w internecie pojawiły się pierwsze wzmianki o modelu o nazwie kodowej Mirage/Shadow, który posiada 4.3” wyświetlacz, 8MP aparat z możliwością nagrywania wideo o rozdzielczości 1080p i port HDMI.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139983

      Motorola chce odzyskać pozycję lidera, szkoda tylko że celewo przeznacza coraz więcej telefonów na chiński rynek, pomijając Europę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139983

      Czemu motorola tylko dla chinczyków? Europejczycy też

      chcą takie telefony!!! Motorola idzie w ślady sharpa? który

      robi super telefony, ale tylko dla… azjatów :/

    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      @jaro, myślę, że odpowiedź jest dość prosta- w Chinach żyje prawie jedna czwarta światowej populacji. Mam jednak nadzieję, że Motorola pójdzie po rozum do głowy i dojdzie do wniosku, że Europa jest też ważnym graczem na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139983

      9mm a nokia niech robi sobie grubasy po 17mm

    • benio
      Member
      Liczba postów: 13

      wreszcie. motorola puściła coś cool. ale jak dadzą QVGA, to sobie mojego flipouta wsadzę w tyłek. żeby chociarz był pojemnościowy. uważam że android byłby lepszy niż windows 7. poniewarz jak znam microsoft to dadzą jakąś nakładkę co będzie jak cola lite. oprogramowanie jest, ale jest do d..y.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Motorola Shadow/Mirage nowy model oparty na Androidzie?
Your information: