Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Motorola Milestone w Orange

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W czwartek, tj, 23 wrzesnia Orange wprowadza kolejny smartphone z Androidem. Tym razem to znany już na rynku side slider Motorola Milestone. Telefon znajdzie się w ofercie dla biznesu oraz dla rynku masowego w animalsach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      a jaka wersja androida? w xperii jest 1.6 (tez jest w biznesowce), z mozliwoscia update’u do 2,1 chyba. a tutaj?

    • Rork
      Członek
      Liczba postów: 133

      W „ANIMALSACH”? Ja rozumiem, że „polska język – trudna język”, ale bez przesady. Czyżbyśmy niedługo doczekali informacji o tym, że „pipole bajneli sobie więcej fonów niż last jer”? Albo też że „samsung rilisnął nowego fona z wysuwanym kibordem”? Szanujmy język.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Rork: chodzi po prostu o wprowadzone jakiś czas temu abonamenty Orange: Pelikan, Pantera, Delfin – stąd nazwa „Animalsy”. Tak się potocznie przyjęło…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Oferta nie dość, ze spóźniona kilka miesięcy po Play, to jeszcze w dodatku nie dla klientów indywidualnych. A tak się składa, ze pewnie większość zainteresowanych będzie indywidualnych, niż firmowych. Orange się nie popisało.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Motorola Milestone w Orange
Twoje informacje: