Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Mobilking największym MVNO w naszym regionie

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z liczbą niemal 150 tysięcy klientów Mobilking jest największym wirtualnym operatorem komórkowym w tej części Europy. Sukces przyszedł do operatora bardzo szybko, bo już po 3 miesiącach od rozpoczęcia działalności operacyjnej stał się największym krajowym MVNO, czytamy w komunikacie operatora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No faktycznie, że dużo widać tego mobilkinga. U mnie paru kumpli używa, no i nie pamiętam, żeby jechali na tego opa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dlatego przechodzę do Mobilkinga od 21 grudnia mam dośc Eryi ich niekompetencji jak i oranżu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Największy wirtualny? Ale to ich pozycjonowanie się jako

      takiej marki dla szowinistycznych facetów jest tragiczne.

      Dlatego używam 36,6 niewiele droższe same połączenia są

      a dzięki dobrze dobranym taryfom wydaję bardzo malło

      pieniędzy. No i często do mnie dzwonią spoza Pusa, więc

      dostaję sporo darmowych minut.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      to ta marka jeszcze wogóle istnieje ?? nic o niej nie słyszałem, nie sądze żeby dużo jeszcze wytrzymała. moim zdaniem 36i6 ją wykończy bo ma bardzo dobra i korzystną oferte 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      muszę przyznać, że jesem w głębokim szoku – nie wróżyłam im takich osiągów, a i na dzień dzisiejszy nie wróżę im, że długo pozycję utrzymają. Zgodzę się z marie-antoinette co do pozycjonowania, ale co do 36i6 też nie jestem przekonana 😉

      A co do niekompetencji – o orange się nie wypowiadam bo nie wiem, ale era (a konkretnie heyah) mnie do tej pory nie zawodziła…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No tak prawdę mówiąc to i moje wróżby dla nich nie były i wciąż nie są optymistyczne…

Viewing 6 reply threads
Reply To: Mobilking największym MVNO w naszym regionie
Your information: