Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO mBank mobile promuje przenoszenie numeru

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      mBank mobile przygotował specjalną promocję dla wszystkich przenoszących numer od innego operatora. W ramach promocji minuta rozmowy może kosztować 19 groszy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, bez konieczności dokupowania pakietów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      moxe najpierw zaczniecie oferowac podstawowe uslugi jak przekierowanie polaczen i rejestracje numeru do uzytkownika, to sie zastanowie….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wszystko fajnie ale bolączką naszych opów jest to, że dają coś na początku a potem szlaban i ceny wracają do "normy".. Nie chcę przez to napisać, że mBank jest drogi bo to chyba jedna z najtańszych sieci w kraju nawet po cenach standardowych ale kuszenie klientów chwiową korzyścią uważam za troszkę nie fair. Na miejscu takiego klienta aktywował bym sobie kartę i podziękował operatorowi z chwilą skończenia promocji skoro nie ma konieczności podpisywania umowy. jeśli myślących podobnie jak ja jest więcej to może wypadało by się zastanowić co zrobić, żeby klienta zatrzymać na dłużej niż do końca czerwca?… A druga rzecz to pakiety internetowe w tej promocji – darmowe 50 MB to fajna sprawa ale jeśli komuś to nie wystarczy – a mnie na pewno by nie wystarczyło to nie można dokupić sobie nic więcej tak jak to ma miejsce w standardowej taryfie. (pakiety 100MB za 5 PLN-ów oraz darmowe 20 MB raz na miesiąc) więc czy to na prawdę taka atrakcja w stosunku do standardy?.. Wszystko zależy od tego w jaki sposób mamy zamiar korzystać z karty. Reasumując oferta fajna ale szkoda, że czasowo ograniczona i ze darmowe 50 MB wyklucza inne pakiety internetowe o czym operator głośno nie mówi!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Misiek –> Zgadzam się z Tobą ja ogólnie nie lubię ofert typu umowa na 2 lata przez pierwsze 6 miesięcy 400 minut do wszystkich a potem już tylko 100 minut. Ale to zagranie psychologiczne. Na początku masz dużo minut to dzwonisz, potem ciężko jest się opanować i dzwonisz nadal dużo. A rachunek płacisz ;D. Ja np. wole mieć 100+25 minut ale przez cały okres umowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No z tymi pakietami to słaba zagrywka. ogólnie wiadomo, oferta ok, no ale to forma reklamy mBanku, nic więcej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nie ma co narzekac. W ofercie "bez promocji" 100MB tez taktowane co 1kb jest za jedyne 5PLN jak dobrze pamietam.

      Nikt nie zmusza do korzystania z tej promocji.

      Jeszcze raz chcialem zauwazyc ze rozliczanie ject co 1kB takze pakiet spokojnie wystarcza mi na miesiac na sprawdzanie maili + opera mini, a na koniec miesiaca zostaje jeszcze ponad 20MB

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @psycho –> wystarczy!.. Ale znając nasze społeczeństwo nie wszystkim… a poza tym poprzez to ograniczenie oferta zwłaszcza dla korzystających poprzez mMobile z internetu w komputerze to bariera nie do przeskoczenia. 50 Mega choć darmowe nie wystarczy na długo a potem można sobie tylko pomarzyć o tanim internecie, który trzeba przyznać w ofercie standardowej jest godny polecenia. Dlatego napisanie tylko wśród innych punktów regulaminu tego iż ta oferta wyklucza inne do wielu w ogóle nie przemówi do czasu, kiedy obudzą się z ręką w nocniku. Bo znaczy ona tyle mniej więcej że 50 mega macie co miesiąc pod warunkiem że wpiszecie kod a potem to sobie możecie pobzykać… płacicie standardowo albo internet pozostaje w strefie marzeń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dobrze, że można przenosić numery. 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: mBank mobile promuje przenoszenie numeru
Your information: