Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Matryca aparatu decyduje o wyborze telefonu komórkowego

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mimo, iż stajemy się coraz bardziej doświadczeni w wybieraniu telefonów komórkowych, to jednak przy ich wyborze kierujemy się głównie wielkością matrycy aparatu cyfrowego, wynika z badania Strategy Analytics Wireless Device Labs, przeprowadzonego w USA i Europie. Możliwość przesyłania zdjęć jest dla kupujących najważniejszą funkcją dodatkową w komórkach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To prawda.Pracuje w komisie i najwiecej idzie nokia n82.Te 5Mp robi chyba najladniejsze zdjecia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wsadz se nokie w buty.totalny szit

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ale ta nokia ma już optyke Carl Zeiss, a inne badziewia np z SE nie seria Cybershot ma shit tak samo lg, motki i inne badziewia…ale to ma byc telefon a nie aparat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      odezwal sie posiadacz nokii (edek) ^^

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      samsung i8510 biję tą nokie na głowe!!! i ty w komisie pracujesz i taki szit zachwalasz, obcykaj tego samsunga a potem pisz!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      TA NOKIA MOZE BYŁA DOBRA ALE PÓŁ ROKU TEMU, ZOBACZ NA ZDJĘCIA TEGO SAMSUNGA I PORÓWNAJ DO N82, KOMENTARZA NIE POTRZEBA W NOKII SAM SZUM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Trudno o obiektywizm jak wydalo sie sporo pieniedzy na telefon.Logika podpowiada ze zawsze wlasciciel bedzie chcial sie dowartosciowac i siebie i to co kupil.Ale ja tylko potwierdzilem to co napisane wyzej.Sam mam juz nieprodukowana od lat komorke sony(nie sony erycsson).A prawda jest taka ze z tego co mi ludzie mowi i co widze narazie n82 jezeli chodzi o jakosc muzyki glosnosc na glosnikach i jakosc zdjec bez konkurecji.Co do samsunga.Malo kto to kupoje .Moze i gdzies w azji to hit ktory sie sprzedaje ale europa to nie azja 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: Matryca aparatu decyduje o wyborze telefonu komórkowego
Your information: