Start Forum Operatorzy VOIP Masowe wypowiedzenia umów post-paid w tlenofonie

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Klienci post-paid telefonii Tlenofon mogą się mocno zdziwić, gdy otrzymają od operatora e-maila z wypowiedzenia umów post-paid, napisała do redakcji Telix.pl Czytelniczka.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • aqq
      Member
      Liczba postów: 43

      Tak w ramach uzupełnienia – to zdanie "na Twoim koncie od dłuższego czasu nie wykonano żadnego połączenia wychodzącego" to ewidentne kłamstwo: mamy 2 konta w Tlenofonie (fakturowane razem) – na jednym codziennie jest przynajmniej 10min rozmów wychodzących do Niemiec (czasem też tyle samo w drugą stronę), na drugim dwa ostatnie połączenia wychodzące to 16.04. (>10min) i 20.04 (>3min)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      Wczoraj ja tez dostalem takiego maila. To calkowity brak powagi. To byl jedyny plus Tlenofonu – post-paid. Nie musialem bawic sie w doladowywanie i martwienie sie, ze srodki przepadna. Zenada takie postepowanie z klientami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      Pewnie wszystkim os. fizycznym zmieniaja na pre-paid, na post-paid zostana firmy. Ciekawe czy darmowy nr tez mi zabiora.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      fuzja o2 i freeco to tworzenie takiego TP wśród dostawców VoIP.

      Będzie coraz gorzej.

    • aqq
      Member
      Liczba postów: 43

      Rzecz w tym, że my mamy umowę na firmę… i nam wypowiedzieli. Dziś dowiedzieliśmy się jednej rzeczy – w panelu można wypełnić formularz kontaktowy (nie wiem dokładnie gdzie, bo nie ja się tym zajmowałam) i próbować się odwoływać od wypowiedzenia, ale konsultant sam nie wiedział czy to coś da.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      UOKiK, UKE, sam nie wiem ale to operator telekomunikacyjny, są więc jeszcze jakieś sposoby nacisku.

      Na pewno nie ma się co pienić od razu, lepiej spróbować napisać do nich "coś" i poczekać na odpowiedź.

      Dobrze, że takie sprawy wypływają, bo sam chciałem stacjonarkę do firmy mieć prze VOiP i to we freeco, ale skoro takie cuda zaczynają robić to będę obserwował co wyjdzie po tej fuzji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      Jestem jak najbardziej za poszanowaniem praw klienta, ale jeszcze bardziej przeciwko pieniactwu i spiskowej teorii dziejów, a niestety polski internet obfituje w to drugie.

      Popieram wypowiedź Gas’a. Poczekajmy.

      Dzwoniłem na infolinię i powiedzeli mi, że czyszczą nieużywane konta (w ramach migracji do FCN), że nawet jako konsument mogę zostać na post-paid i że nie zmienią oferty. Jeżeli ktoś chce, to może spokojnie utrzymać i konto i numer i ofertę.

      I tyle całej sprawy.

    • aqq
      Member
      Liczba postów: 43

      Ja też napisałam, co infolinia nam przekazała. Jak widać wersja się zmienia. Na razie czekamy na odpowiedź na nasze odwołanie.

    • aqq
      Member
      Liczba postów: 43

      PS. Tuż przed tą akcją zamówiliśmy sobie infolinię. Projekt ulotek leży gotowy, dobrze, że nie zdążył pójść do druku…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      Witam.

      Informacja została wysłana do użytkowników, którzy

      zalegają z opłatami bądź nie wykonują połączeń

      wychodzących od minimum dwóch miesięcy. Działania te

      mają na celu usunięcie martwych kont, a tym samym

      oczyszczenie platformy. Absolutnie nie chcemy blokować

      kont użytkownikom, którzy chcą korzystać z naszych

      usług. Dlatego każdy kto zgłosi się w tej sprawie do

      obsługi Tlenofonu i wyrazi chęć pozostania na

      dotychczasowym warunkach, zostanie pozostawiony na

      post-paid. Skontaktować można się dzwoniąc na numer

      infolinii 22 398 22 22 lub poprzez formularz kontaktowy na

      stronie http://www.kontakt.o2.pl/tlenofon.

      Zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego wykazujemy

      się dużą elastycznością i staramy dostosować do ich

      potrzeby.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      Witam.

      Powyższa wypowiedź jest oficjalnym stanowiskiem operatora

      Tlenofon .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139958

      Oficjalnie chcielibyśmy zdementować pogłoski o tym, że wspólnie mielibyśmy stać się monopolistą zawyżającym ceny i nie dbającym o potrzeby klientów. Obecnie aktywnie pracujemy nad stworzeniem nowej, spójnej oferty, która byłaby korzystna zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Choć jej ostatecznego kształtu nie możemy jeszcze zdradzić to możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, a wszelkie zmiany odbyły się płynnie. Użytkownicy będą korzystać z tych samych funkcjonalności i na tych samych warunkach cenowych, będą także na bieżąco informowani o wszelkich zmianach.

Viewing 12 reply threads
Reply To: Masowe wypowiedzenia umów post-paid w tlenofonie
Your information: