Start Forum Operatorzy VOIP LoVoX – wirtualna czy tradycyjna centrala telefoniczna?

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Obecnie coraz więcej firm Polsce, w pogoni za światowymi trendami, decyduje się na zamianę w swoich biurach tradycyjnych centrali telefonicznych na alternatywne, tudzież lepsze wirtualne centrale. Nie dzieje się tak bez powodu…

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: LoVoX – wirtualna czy tradycyjna centrala telefoniczna?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Centralki pbx to fajna sprawa.
      Linux darmowy, asterisk darmowy, system bilingowy darmowy.
      Koszt miesięczny vpsa na taką centralkę 10-20zł miesięcznie.

      Jedynie kwestia dobezpieczenia tego jednorazowo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      żałosne, dzwoniłem i nawet nie wiedzą po ile sprzedają te centralki pbx
      chcą by im wysłać maila (dla spamu) no jasne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Nasza firma korzysta z usług LoVo i nie wiem co prawda jak wychodzi to cenowo, jednak jakość usług jest na najwyższym poziomie. Zarówno od strony wykonywanych i przyjmowanych połączeń jak i od strony zaplecza, tylko obsługiwania połączeń, centrali itp. Jeszcze nie mieliśmy na co narzekać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      W dzisiejszym świecie większość osób korzysta już z Internetu, więc warto właśnie z nim wiązać swoją przyszłość. Bardzo ciekawy artykuł, bardzo dobrze napisany i wyjaśniający dokładnie działanie wirtualnej centrali telefonicznej. Firmę LoVo znam z własnych doświadczeń. Bardzo dobrze działa zarówno obsługa klienta jak i jakość usług. Moja firma korzysta z usług wirtualnych centrali i połączeń już od ponad dwóch lat i muszę powiedzieć, że daje nam to wiele możliwości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      polecam zapoznać się z cennikiem Halonetu, zdecydowanie najtańsza e-centralka 19 zł / mies. do 4 stanowisk albo 39zł do 16 numerow wew.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      profesjonalnie, w miarę tanio i z wieloma gadżetami oraz nagrywaniem rozmów nielimitowanym [url]https://www.telecube.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/[/url] do przetestowania wszystkie gadżety w okresie próbnym, jak dla mnie centrala bez wad

Viewing 6 reply threads
Reply To: Reply #347864 in LoVoX – wirtualna czy tradycyjna centrala telefoniczna?
Your information:




Cancel