Jesteś tutaj:---Loteria Orange
Loteria Orange2009-12-31T13:52:42+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Loteria Orange

Tagged: 

Viewing 94 reply threads
  • Author
    Posts
    • mlody1912
      Member
      Liczba postów: 48

      Czyli możecie wstępować do nijakiego klubu? Nie wiadomo co to za twór? Strasznie dziwne, chociaż Orange zawsze potrafiło zadziwiać swoich klientów hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Pewnie znajdą się naiwni, którzy będą słać smsy, ale osobiście nie ufam tego typu loteriom i szkoda mi na nie kasy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      a co to za loteria?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Jeśli dobrze myślę, to chodzi o tą , gdzie jest do wygrania 100 samochodów BMW.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Trochę bez sensu jest to, że jeden sms to jeden los, za który zapłacić trzeba aż 5 zł, a ktoś kto akurat będzie brał telefon na abonament takich losów automatycznie dostaje 1000. Przeciętny użytkownik musiałby wydać na to 5000 zł, a wątpię, żeby ktoś brał fon na abo tylko dla loterii…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      hmm… z tego co rozumiem, to te 1000 losow jest jednorazowe. Natomiast te 10 losow (bo za tego smsa jest chyba ich 10) biora udzial w loterii od poczatku do konca.
      A co do samej loterii, to mnie cieszy, ze to jest naprawde loteria, nie licytacja jak u innych bylo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      mlody ok, loteria, ale wiesz, lepiej mieć w jednej loterii 1000 losów, niż po 10 losów w kilku loteriach…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      A skąd wiesz, że smsy naprawdę wygrywają i czy to nie jest jakaś ustawiona sprawa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Loteria pozostaje mieć nadzieję, że tak wielka firma nie będzie sobie tak igrać z prawem (i użytkownikami)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      I znowu pewnie kiedy wyśle się jednego smsa dostawać się będzie kolejne zachęcające do wysyłania kolejnych smsów. I tak będzie się otrzymywać "wyślij smsa aby odebrać nagrodę" etc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      to czy lepiej miec 10 losow w wielu losowaniach czy 1000 w jednym, to w sumie trudno ocenic. Dla mnie oba sposoby sa OK. Jeszcze z tego co widzialem w regulaminie, to w pozniejszym etapie loterii jeden sms, bedzie mogl dawac wiecej losow (poprawcie mnie jezeli sie myle).

      Natomiast, co do ustawiania loterii, to moim zdaniem jest to zbyt duze przedsiewziecie i zbyt widoczne, aby ktos chcial tam jakies przekrety robic. Z tego co wiem, jest to nadzorowane przez ministerstwo finansow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Czyli żeby otrzymać los trzeba wysłać smsa, tak?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      mlody ale tu czysta matematyka wchodzi w grę większe szanse ma się mając więcej losów w jednym losowaniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      boca: tak mi sie wydaje.

      bajadurka: zalezy od sposobu uczestnictwa w loterii. Te losy smsowe sie kumuluja, czyli w sumie mozesz miec o wiele wiecej niz ten 1000, a do tego wziac udzial w wielu losowaniach. Prawda?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Ok, ale jeśli wyślę jednego smsa to biorę udział tylko w jednym losowaniu, tak? I taki jeden sms wystarczy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      boca – ponoć tak ale jakoś nie mam do tego przekonania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Czyli te smsy sie kumuluja tylko przy ciaglym wysylaniu smsow? Maja one jakis termin waznosc?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      A ile jest w ogóle losowań?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      losowań jest coś koło setki – normalnie w losowaniu losują jeden samochód, ale w pierwszym i ostatnim losowaniu ma być więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      byly chyba jeszcze takie losowania po okresie swiatecznym, ze wiecej nagrod bylo, ale to dlatego ze nadrabiali zaleglosci za wolny od pracy okres. Z tym pierwszym i ostatnim to nic nie slyszalem. Sa takze nagrody specjalne niezalezne od losowan.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      ale przecież ta loteria trwa od "po świętach"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no, tak – od 26. Pewnie nowy rok czy cos. Albo sie pomylilem zupelnie. Duzo na glowie mam ostatnio.

      // juz wiem, odbywa sie to w ten sposob (za regulaminem), ze od poniedzialku do piatku sa przeprowadzone losowania. Od wtorku od piatku jest jedno losowanie dziennie, natomiast w poniedzialek dwa (poniedzialkowe i sobotnie?).

      I 4 stycznie aodbyly sie 3 losowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no tak czy siak wychodzi coś koło 100 losowań.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      jasne, chcialem tylko wyjasnic czemu jest mniej losowan niz samochodow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      I jeden wysłany sms <los> bierze udział we wszystkich losowaniach automatycznie wtedy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no chyba tak, tak przynajmniej czytałam..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      hmm… jak czytalem o loterii, to artykul byl nazwany cos jak "jeden sms, dwie szanse". Czyli jeden sms -dwa losowania. Zeby sie kumulowaly o braly udzial w kolejnych losowaniach trzeba dosylac smsy albo wstapic do tego calego klubu orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Klub Orange, pierwsze słyszę szczerze mówiąc. Są z tego jakieś korzyści?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      też nie słyszałam o czymś takim. O klubie Heyah owszem, bo sama jestem, ale o Orange nie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Ojej, ja sam nie wiem. Powtarzam za regulaminem:
      [size=85:1pby1275]Uczestnik mo?e przystąpić w ramach udziału w Loterii do ?Klubu Orange?. Uczestnik, który przystąpi do ?Klubu Orange?, będzie otrzymywał codziennie, od dnia przystąpienia do ?Klubu Orange? do dnia 4 kwietnia 2010 roku, jedną wiadomość w formie SMS-a, której koszt w kwocie 2 zł. netto + 22% VAT (2,44 zł. z VAT) poniesie Uczestnik. W celu przystąpienia do Klubu Orange Uczestnik powinien wysłać wiadomość SMS na numer 60200, o treści START BMW. Koszt przesłania wiadomości na numer 60200 jest naliczany zgodnie z planem taryfowym danego Uczestnika. Zasady obcią?ania Uczestnika kosztami związanymi z otrzymywaniem
      opisanych powy?ej wiadomości SMS określa właściwy regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych. raz z otrzymaniem tej wiadomości SMS Uczestnik otrzymuje podwojenie punktów zdobytych poprzez wysłanie swojego Zgłoszenia na odpłatny numer 7400 lub na inny numer wskazany w materiałach reklamowych i promujących Loterię, pomiędzy godziną 0:00:00, a godziną 23:59:59 w dniu, w którym otrzymał wiadomość SMS z Klubu Orange. W przypadku, gdy Uczestnik nie prześle swojego Zgłoszenia w dniu, w którym otrzymał od Organizatora wiadomości SMS w ramach Klubu Orange, zostanie mu przyznanych 100 punktów. Organizator zastrzega mo?liwość zwiększenia ilości punktów przyznawanych z tego tytułu, o czym Uczestnik zostanie powiadomiony w wiadomości SMS. Uzyskane w ten sposób punkty będą uwzględniane w losowaniu odbywającym się w dniu następującym po ich uzyskaniu. Ka?dy Abonent lub U?ytkownik sieci Orange w rozumieniu punktu II.1 Regulaminu, mo?e przystąpić do Klubu Orange nie będąc jeszcze Uczestnikiem Loterii. W takim przypadku przystąpienie do Klubu Orange przez Abonenta lub U?ytkownika oznacza, i? przystępuje on jednocześnie do Loterii i dokonuje w ten sposób Zgłoszenia."[/size:1pby1275]

      Moze sa jeszcze inne profity z uczestnictwa w tym klubie, ale ja znam tylko ten loteriowy watek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      wygooglałam "klub orange" i znalazło mi tylko jakąś restaurację w Warszawie ale to chyba nie o ten klub chodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Czyli co? Ze ten klub jest tylko dla uczestnikow loterii?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no nie wiadomo… nigdzie żadnego info o tym nie mogę znaleźć…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      ja tez szukalem i wychodzi mi na to, ze na razie przynajmniej czlonkostwo w klubie daje automatyczne wysylanei tych smsow. plusem jest, ze chyba taniej wychodza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      To znaczy ile kosztują?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      meritum sprawy to jednak wciąż – co to za klub?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      W regulaminie napisano, ze sms kosztuje 2 zl + vat, czyli 2.44. Wychodzi o polowe taniej niz wysylanie reczne. A co do Klubu Orange, to jest dl amnie ciagle zagadka. Na razie jest dla mnie tworem scisle polaczonym z loteria.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Super, podali cenę smsa a nadal nie wiadomo jak wstąpić do tego klubu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Z regulaminu:
      [i:228gkem6]Uczestnik, który przystąpi do ?Klubu Orange?, będzie otrzymywał codziennie, od dnia przystąpienia do ?Klubu Orange? do dnia 4 kwietnia 2010 roku, jedną wiadomość w formie SMS-a, której koszt w kwocie 2 zł. netto + 22% VAT (2,44 zł. z VAT) poniesie Uczestnik. W celu przystąpienia do Klubu Orange Uczestnik powinien wysłać wiadomość SMS na numer 60200, o treści START BMW.[/i:228gkem6]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Dobra, wiemy jak wstąpić, ile kosztuje sms, ale wciąż nie wiemy CO TO ZA KLUB.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No to jak juz wczesniej pisalem, wydaje mi sie, ze Klub Orange jest stworzony specjlanie na potrzeby loterii Orange. Nie wiem jednak tego na pewno. Moze beda jakies profity z czlonkostwa w przyszlosci?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      na potrzeby czy nie, ale wypadałoby gdyby dali o nim jakieś info…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Skoro nawet google tego nie znalazł to już nie wiem gdzie szukać;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No, jak mowie – to jest tylko w regulaminie loterii. Ale moze warto miec w pamieci, moze cos z tego wyrosnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Czyli możecie wstępować do nijakiego klubu? Nie wiadomo co to za twór? Strasznie dziwne, chociaż Orange zawsze potrafiło zadziwiać swoich klientów hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      hmm… wstąpienie do czegoś o czym nic nie wiadomo może w przyszłości okazać się ryzykownym posunięciem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Na razie nawet nie wiadomo jak do tego wstąpić i czym właściwie jest Klub Orange, więc nie ma obaw.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no jak wstąpić to akurat wiadomo, a że nie wiadomo czym jest – o tym cały czas piszę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Ten Klub to chyba po prostu jeden z elementow promujacych loterie. Probowalem poszukac jakichs informacji na ten temat i nic nei znalazlem. Zatem podsumowujac, wychodzi na to, ze to byt scisle powiazany z loteria. Ale nie wiem jak to sie uklada, kiedy w loterii bierze sie udzial, czy ten klub rzeczywiscie pomaga.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Może dopiero się pojawi? Ale jeśli tak, to dlaczego wspominają o nim w regulaminie loterii?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      hmm… no nie wiem, dziwne to to…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No ja po cichu licze, ze to ktos to wyjasni. W sumie mozna by sie na blogu tp zapytac. Ale z drugiej strony o loterii juz tam pewnie tyle pisali, ze nie bedzie im sie chcialo znowu tego watku poruszac.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      orange z tego co słyszałam ma opóźnienia jeśli o wszelkiego rodzaju wyjaśnienia chodzi :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      e roznie. na blogu jabczynski ladnie sie uwija i raczej szybko odpowiada. o loterii pewnie tez by szybko napisal, bo to delikatny temat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no akurat z blogiem to nie wiem jak to jest, bo czytuję sporadycznie i z doskoku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Ja czytam za to regularnie. Moze ostatnio rzecznik sie mneij udziela bo chyba ma jakies problemy ze zdrowiem, ale tak to od razu odpowiada. O takim temacie jak loteria, to jestem przekonany, ze od razu by odpowiedzial.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      a jak długo jeszcze trwa ta loteria?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      trwa do 4 kwietnia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      A już były jakieś losowania? Wygrał ktoś?:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Boca: losowan jest 6 w tygodniu. Trwa to chyba chyba tydzien 6 (chyba), takze juz ok. 30 zwyciezcow jest. W sumie jest info u nich na stronie: http://150bmw.orange.pl/zwy.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      O proszę, ciekawe czy zwycięzcy wysyłali dużo smsów czy po prostu mieli szczęście;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      hihi, szkoda, że nie dali przy wynikach takich statystyk, kto ile smsów posłał

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      pewnie sa i tacy, i tacy. statystyk raczej nie podadza, bo to mogloby byc niezgodne z ochrona danych osobowych. Ale rzeczywscie takie dane bylyby ciekawe. Na pewno ci, ktorzy dostana nagrody dodatkowe powysylali duzo smsmow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Chociaż jeśli ktoś miał wygrać, to pewnie i jeden sms wystarczył;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Boca insynuujesz, że wyniki były ustawione?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Co racja to racja. Na szczescie sposobu nie ma. W walentynki w warszawie w jakiejs tam galerii przyznawali pierwsze 20 samochodow. Ech.

      bajadurka: ja tak tego nie odczytalem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no nie brzmiało to jak wiara w przeznaczenie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Nie insynuuję, że wyniki były ustawione, ale mam raczej na myśli przeznaczenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no to źle odebrałam twoją wypowiedź ja tam uważam, że każdy jest kowalem własnego losu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      A ja znalazlem filmik na blogu tp z przyznania samochodow: http://www.blog.tp.pl/korporacyjny/entry/bmw_za_sms_a
      Jeszcze go dzwiekiem nie widzialem, ale wieczorem pewnie nadrobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No, no, piękna reklama Orange;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Ja nie obejrzalem znowu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Chodziło raczej o to, że loteria jest bardzo dobrą reklamą Orange;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No bez watpienia. Naprawde zrobili to z wielkim rozmachem. Teraz wypuscili jeszcze nowe spoty reklamowe. A jeszcze miesiac to trwa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Myślałam, ze już się skończyło:P To ile BMW jeszcze zostało?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No, no, może się skuszę;p Przynajmniej, raz w tygodniu otrzymuję smsa z wiadomością, że wygrałam, może więc coś w tym jest;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Mnie ciekawi ilu ludzi wzielo udzial w tej loterii w ogole. Moze jak sie na blogu zapytam, to jakies info ujawnia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Powinni podać takie dane, przecież to świadczy o tym, ile osób było zainteresowanych loterią.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no ciekawe czy podadza. po ostatniej loterii dawali jakies szczegoowe dane?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Szczerze mówiąc, ostatnia loteria nie interesowała mnie zbytnio.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      nie pamiętam za bardzo, ale chyba nie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      hmm… to moze jakby sie jabczynskiego zapytac, to cos powie. choc w sumie ujawniali by jakie mieli obroty na tej loterii, ja mysle, ze nie bedzie takich wynikow. moze przy okazji rocznych rozliczen albo czegos takiego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      na to też bym nie liczyła. jak się pochwalą ile zarobili to ludzie będą oczekiwać kolejnych obniżek

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Mnie to nawet nie zalezaloby na pieniadzach. Bardziej na najmniejszej i najwiekszej ilosci losow, ktora dala zwyciestwo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      no ale popatrz, jak się ludzie dowiedzą, że najmniejsza zwycięska ilość głosów to np. 50 to wszyscy, którzy wysyłali mniej nie będą chcieli już grać. A na takich osobach, które wysłały po jednym losie chyba Orange zarobił najwięcej. Tak mi się wydaje przynajmniej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      A z drugiej strony jakby to bylo 10 czy 50 losow, to byloby widac, ze to jest w zasiegu kazdego kowalskiego, zeby wygrac. Ze idea, ze kazdy los moze wygrac faktycznie sie sprawdza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      50 losów to moim zdaniem wcale nie jest zasięg przeciętnego Kowalskiego w życiu nie wydałabym 200 zł na jakąś loterię!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No, ale sa bez watpienia bardziej w zasiegu niz losy za X tysiecy, prawda? Zreszta przez 3 msce promocji na 50 losow spokojnie mozna by sobie pozwolic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      mlody widać mamy inne podejście do kwestii wydawania pieniędzy na hazard ja za te 200 zł wolałabym już sobie jakieś dwie pary spodni kupić niż wierzyć, że wygram bmw 2 stówy to zbyt duży podatek od złudzeń

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Bajadurka, wiadomo, ze chodzi od czlowieka, ale zgodzisz sie na pewno, ze takich ktorzy sa w stanie wyslac 50 smsow i sprobowac, jest o wiele wiecej niz takich, bo wysla smsow 5000.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Dzisiejszy sms od Orange był hitem: prosimy o potwierdzenie wygranej: BMW. Jak to możliwe? Nie brałam udziału w loterii. Czy oni myślą, że ludzie są aż tak naiwni? Jak można tak klientów nabierać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      To, ze robi się w ten sposób z ludzi idiotów oznacza tylko jedno że jakiś tam procent z osób, które dostają tego typu sms’y się na nie łapią Inaczej nikt by w ogóle się nie bawił w takie coś – jak widać mają na tym zarobek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Te smsy są naprawdę przekonujące, tylko zastanawiam się na ile zgodne z prawem? Bo to, że oszukują ludzi jest pewne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      No wiele osób pewnie myśli kategorią taką, ze jak ich się naciągnie na sms’a to w zasadzie wiele nie stracą, a jak oleją to może im właśnie przechodzi nowe, wspaniałe życie przed nosem Dlatego jednak wolą zareagować. Chyba po 5’tym takim sms’ie już raczej mają w nosie bo tego trochę przychodzi jednak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Hehe, ciekawe jaki jest następny komunikat w tej loterii:P

Viewing 94 reply threads
Reply To: Loteria Orange
Your information:




https://linebet-bangladesh.com/en/mobile