Jesteś tutaj:---Loteria Orange

Loteria Orange2009-12-31T13:52:42+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Loteria Orange

Otagowano: 

• Autor
    Wpisy
  • mlody1912
    Członek
    Liczba postów: 49

Czyli możecie wstępować do nijakiego klubu? Nie wiadomo co to za twór? Strasznie dziwne, chociaż Orange zawsze potrafiło zadziwiać swoich klientów hehe

• Anonim
    Liczba postów: 0

Pewnie znajdą się naiwni, którzy będą słać smsy, ale osobiście nie ufam tego typu loteriom i szkoda mi na nie kasy.

Reklama
  • Anonim

a co to za loteria?

• Anonim

Jeśli dobrze myślę, to chodzi o tą , gdzie jest do wygrania 100 samochodów BMW.

• Anonim

Trochę bez sensu jest to, że jeden sms to jeden los, za który zapłacić trzeba aż 5 zł, a ktoś kto akurat będzie brał telefon na abonament takich losów automatycznie dostaje 1000. Przeciętny użytkownik musiałby wydać na to 5000 zł, a wątpię, żeby ktoś brał fon na abo tylko dla loterii…

• Anonim

hmm… z tego co rozumiem, to te 1000 losow jest jednorazowe. Natomiast te 10 losow (bo za tego smsa jest chyba ich 10) biora udzial w loterii od poczatku do konca.
    A co do samej loterii, to mnie cieszy, ze to jest naprawde loteria, nie licytacja jak u innych bylo.

• Anonim

mlody ok, loteria, ale wiesz, lepiej mieć w jednej loterii 1000 losów, niż po 10 losów w kilku loteriach…

• Anonim

A skąd wiesz, że smsy naprawdę wygrywają i czy to nie jest jakaś ustawiona sprawa?

• Anonim

Loteria pozostaje mieć nadzieję, że tak wielka firma nie będzie sobie tak igrać z prawem (i użytkownikami)

• Anonim

I znowu pewnie kiedy wyśle się jednego smsa dostawać się będzie kolejne zachęcające do wysyłania kolejnych smsów. I tak będzie się otrzymywać "wyślij smsa aby odebrać nagrodę" etc

• Anonim

to czy lepiej miec 10 losow w wielu losowaniach czy 1000 w jednym, to w sumie trudno ocenic. Dla mnie oba sposoby sa OK. Jeszcze z tego co widzialem w regulaminie, to w pozniejszym etapie loterii jeden sms, bedzie mogl dawac wiecej losow (poprawcie mnie jezeli sie myle).

Natomiast, co do ustawiania loterii, to moim zdaniem jest to zbyt duze przedsiewziecie i zbyt widoczne, aby ktos chcial tam jakies przekrety robic. Z tego co wiem, jest to nadzorowane przez ministerstwo finansow.

• Anonim

Czyli żeby otrzymać los trzeba wysłać smsa, tak?

• Anonim

mlody ale tu czysta matematyka wchodzi w grę większe szanse ma się mając więcej losów w jednym losowaniu

• Anonim

boca: tak mi sie wydaje.

bajadurka: zalezy od sposobu uczestnictwa w loterii. Te losy smsowe sie kumuluja, czyli w sumie mozesz miec o wiele wiecej niz ten 1000, a do tego wziac udzial w wielu losowaniach. Prawda?

• Anonim

Ok, ale jeśli wyślę jednego smsa to biorę udział tylko w jednym losowaniu, tak? I taki jeden sms wystarczy?

• Anonim

boca – ponoć tak ale jakoś nie mam do tego przekonania

• Anonim

Czyli te smsy sie kumuluja tylko przy ciaglym wysylaniu smsow? Maja one jakis termin waznosc?

• Anonim

A ile jest w ogóle losowań?

• Anonim

losowań jest coś koło setki – normalnie w losowaniu losują jeden samochód, ale w pierwszym i ostatnim losowaniu ma być więcej.

• Anonim

byly chyba jeszcze takie losowania po okresie swiatecznym, ze wiecej nagrod bylo, ale to dlatego ze nadrabiali zaleglosci za wolny od pracy okres. Z tym pierwszym i ostatnim to nic nie slyszalem. Sa takze nagrody specjalne niezalezne od losowan.

• Anonim

ale przecież ta loteria trwa od "po świętach"

• Anonim

no, tak – od 26. Pewnie nowy rok czy cos. Albo sie pomylilem zupelnie. Duzo na glowie mam ostatnio.

// juz wiem, odbywa sie to w ten sposob (za regulaminem), ze od poniedzialku do piatku sa przeprowadzone losowania. Od wtorku od piatku jest jedno losowanie dziennie, natomiast w poniedzialek dwa (poniedzialkowe i sobotnie?).

I 4 stycznie aodbyly sie 3 losowania.

• Anonim

no tak czy siak wychodzi coś koło 100 losowań.

• Anonim

jasne, chcialem tylko wyjasnic czemu jest mniej losowan niz samochodow.

• Anonim

I jeden wysłany sms <los> bierze udział we wszystkich losowaniach automatycznie wtedy?

• Anonim

no chyba tak, tak przynajmniej czytałam..

• Anonim

hmm… jak czytalem o loterii, to artykul byl nazwany cos jak "jeden sms, dwie szanse". Czyli jeden sms -dwa losowania. Zeby sie kumulowaly o braly udzial w kolejnych losowaniach trzeba dosylac smsy albo wstapic do tego calego klubu orange.

• Anonim

Klub Orange, pierwsze słyszę szczerze mówiąc. Są z tego jakieś korzyści?

• Anonim

też nie słyszałam o czymś takim. O klubie Heyah owszem, bo sama jestem, ale o Orange nie

• Anonim

Ojej, ja sam nie wiem. Powtarzam za regulaminem:
    [size=85:1pby1275]Uczestnik mo?e przystąpić w ramach udziału w Loterii do ?Klubu Orange?. Uczestnik, który przystąpi do ?Klubu Orange?, będzie otrzymywał codziennie, od dnia przystąpienia do ?Klubu Orange? do dnia 4 kwietnia 2010 roku, jedną wiadomość w formie SMS-a, której koszt w kwocie 2 zł. netto + 22% VAT (2,44 zł. z VAT) poniesie Uczestnik. W celu przystąpienia do Klubu Orange Uczestnik powinien wysłać wiadomość SMS na numer 60200, o treści START BMW. Koszt przesłania wiadomości na numer 60200 jest naliczany zgodnie z planem taryfowym danego Uczestnika. Zasady obcią?ania Uczestnika kosztami związanymi z otrzymywaniem
    opisanych powy?ej wiadomości SMS określa właściwy regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych. raz z otrzymaniem tej wiadomości SMS Uczestnik otrzymuje podwojenie punktów zdobytych poprzez wysłanie swojego Zgłoszenia na odpłatny numer 7400 lub na inny numer wskazany w materiałach reklamowych i promujących Loterię, pomiędzy godziną 0:00:00, a godziną 23:59:59 w dniu, w którym otrzymał wiadomość SMS z Klubu Orange. W przypadku, gdy Uczestnik nie prześle swojego Zgłoszenia w dniu, w którym otrzymał od Organizatora wiadomości SMS w ramach Klubu Orange, zostanie mu przyznanych 100 punktów. Organizator zastrzega mo?liwość zwiększenia ilości punktów przyznawanych z tego tytułu, o czym Uczestnik zostanie powiadomiony w wiadomości SMS. Uzyskane w ten sposób punkty będą uwzględniane w losowaniu odbywającym się w dniu następującym po ich uzyskaniu. Ka?dy Abonent lub U?ytkownik sieci Orange w rozumieniu punktu II.1 Regulaminu, mo?e przystąpić do Klubu Orange nie będąc jeszcze Uczestnikiem Loterii. W takim przypadku przystąpienie do Klubu Orange przez Abonenta lub U?ytkownika oznacza, i? przystępuje on jednocześnie do Loterii i dokonuje w ten sposób Zgłoszenia."[/size:1pby1275]

Moze sa jeszcze inne profity z uczestnictwa w tym klubie, ale ja znam tylko ten loteriowy watek.

• Anonim

wygooglałam "klub orange" i znalazło mi tylko jakąś restaurację w Warszawie ale to chyba nie o ten klub chodzi

• Anonim

Czyli co? Ze ten klub jest tylko dla uczestnikow loterii?

• Anonim

no nie wiadomo… nigdzie żadnego info o tym nie mogę znaleźć…

• Anonim

ja tez szukalem i wychodzi mi na to, ze na razie przynajmniej czlonkostwo w klubie daje automatyczne wysylanei tych smsow. plusem jest, ze chyba taniej wychodza.

• Anonim

To znaczy ile kosztują?

• Anonim

meritum sprawy to jednak wciąż – co to za klub?

• Anonim

W regulaminie napisano, ze sms kosztuje 2 zl + vat, czyli 2.44. Wychodzi o polowe taniej niz wysylanie reczne. A co do Klubu Orange, to jest dl amnie ciagle zagadka. Na razie jest dla mnie tworem scisle polaczonym z loteria.

• Anonim

Super, podali cenę smsa a nadal nie wiadomo jak wstąpić do tego klubu.

• Anonim

Z regulaminu:
    [i:228gkem6]Uczestnik, który przystąpi do ?Klubu Orange?, będzie otrzymywał codziennie, od dnia przystąpienia do ?Klubu Orange? do dnia 4 kwietnia 2010 roku, jedną wiadomość w formie SMS-a, której koszt w kwocie 2 zł. netto + 22% VAT (2,44 zł. z VAT) poniesie Uczestnik. W celu przystąpienia do Klubu Orange Uczestnik powinien wysłać wiadomość SMS na numer 60200, o treści START BMW.[/i:228gkem6]

• Anonim

Dobra, wiemy jak wstąpić, ile kosztuje sms, ale wciąż nie wiemy CO TO ZA KLUB.

• Anonim

No to jak juz wczesniej pisalem, wydaje mi sie, ze Klub Orange jest stworzony specjlanie na potrzeby loterii Orange. Nie wiem jednak tego na pewno. Moze beda jakies profity z czlonkostwa w przyszlosci?

• Anonim

na potrzeby czy nie, ale wypadałoby gdyby dali o nim jakieś info…

• Anonim

Skoro nawet google tego nie znalazł to już nie wiem gdzie szukać;p

• Anonim

No, jak mowie – to jest tylko w regulaminie loterii. Ale moze warto miec w pamieci, moze cos z tego wyrosnie.

• Anonim

Czyli możecie wstępować do nijakiego klubu? Nie wiadomo co to za twór? Strasznie dziwne, chociaż Orange zawsze potrafiło zadziwiać swoich klientów hehe

• Anonim

hmm… wstąpienie do czegoś o czym nic nie wiadomo może w przyszłości okazać się ryzykownym posunięciem…

• Anonim

Na razie nawet nie wiadomo jak do tego wstąpić i czym właściwie jest Klub Orange, więc nie ma obaw.

• Anonim

no jak wstąpić to akurat wiadomo, a że nie wiadomo czym jest – o tym cały czas piszę.

• Anonim

Ten Klub to chyba po prostu jeden z elementow promujacych loterie. Probowalem poszukac jakichs informacji na ten temat i nic nei znalazlem. Zatem podsumowujac, wychodzi na to, ze to byt scisle powiazany z loteria. Ale nie wiem jak to sie uklada, kiedy w loterii bierze sie udzial, czy ten klub rzeczywiscie pomaga.

• Anonim

Może dopiero się pojawi? Ale jeśli tak, to dlaczego wspominają o nim w regulaminie loterii?

• Anonim

hmm… no nie wiem, dziwne to to…

• Anonim

No ja po cichu licze, ze to ktos to wyjasni. W sumie mozna by sie na blogu tp zapytac. Ale z drugiej strony o loterii juz tam pewnie tyle pisali, ze nie bedzie im sie chcialo znowu tego watku poruszac.

• Anonim

orange z tego co słyszałam ma opóźnienia jeśli o wszelkiego rodzaju wyjaśnienia chodzi :>

• Anonim

e roznie. na blogu jabczynski ladnie sie uwija i raczej szybko odpowiada. o loterii pewnie tez by szybko napisal, bo to delikatny temat.

• Anonim

no akurat z blogiem to nie wiem jak to jest, bo czytuję sporadycznie i z doskoku

• Anonim

Ja czytam za to regularnie. Moze ostatnio rzecznik sie mneij udziela bo chyba ma jakies problemy ze zdrowiem, ale tak to od razu odpowiada. O takim temacie jak loteria, to jestem przekonany, ze od razu by odpowiedzial.

• Anonim

a jak długo jeszcze trwa ta loteria?

• Anonim

trwa do 4 kwietnia.

• Anonim

A już były jakieś losowania? Wygrał ktoś?:P

• Anonim

Boca: losowan jest 6 w tygodniu. Trwa to chyba chyba tydzien 6 (chyba), takze juz ok. 30 zwyciezcow jest. W sumie jest info u nich na stronie: http://150bmw.orange.pl/zwy.html

• Anonim

O proszę, ciekawe czy zwycięzcy wysyłali dużo smsów czy po prostu mieli szczęście;p

• Anonim

hihi, szkoda, że nie dali przy wynikach takich statystyk, kto ile smsów posłał

• Anonim

pewnie sa i tacy, i tacy. statystyk raczej nie podadza, bo to mogloby byc niezgodne z ochrona danych osobowych. Ale rzeczywscie takie dane bylyby ciekawe. Na pewno ci, ktorzy dostana nagrody dodatkowe powysylali duzo smsmow.

• Anonim

Chociaż jeśli ktoś miał wygrać, to pewnie i jeden sms wystarczył;p

• Anonim

Boca insynuujesz, że wyniki były ustawione?

• Anonim

Co racja to racja. Na szczescie sposobu nie ma. W walentynki w warszawie w jakiejs tam galerii przyznawali pierwsze 20 samochodow. Ech.

bajadurka: ja tak tego nie odczytalem

• Anonim

no nie brzmiało to jak wiara w przeznaczenie

• Anonim

Nie insynuuję, że wyniki były ustawione, ale mam raczej na myśli przeznaczenie.

• Anonim

no to źle odebrałam twoją wypowiedź ja tam uważam, że każdy jest kowalem własnego losu

• Anonim

A ja znalazlem filmik na blogu tp z przyznania samochodow: http://www.blog.tp.pl/korporacyjny/entry/bmw_za_sms_a
    Jeszcze go dzwiekiem nie widzialem, ale wieczorem pewnie nadrobie.

• Anonim

No, no, piękna reklama Orange;)

• Anonim

Ja nie obejrzalem znowu.

• Anonim

Chodziło raczej o to, że loteria jest bardzo dobrą reklamą Orange;)

• Anonim

No bez watpienia. Naprawde zrobili to z wielkim rozmachem. Teraz wypuscili jeszcze nowe spoty reklamowe. A jeszcze miesiac to trwa.

• Anonim

Myślałam, ze już się skończyło:P To ile BMW jeszcze zostało?

• Anonim

Do 6 kwietnia trwa, choc glowy nie dam. Czyli samochodow. W tygodniu jest 5+1 zawsze. Prosta matematyka.

• Anonim

No, no, może się skuszę;p Przynajmniej, raz w tygodniu otrzymuję smsa z wiadomością, że wygrałam, może więc coś w tym jest;p

• Anonim

Mnie ciekawi ilu ludzi wzielo udzial w tej loterii w ogole. Moze jak sie na blogu zapytam, to jakies info ujawnia.

• Anonim

Powinni podać takie dane, przecież to świadczy o tym, ile osób było zainteresowanych loterią.

• Anonim

no ciekawe czy podadza. po ostatniej loterii dawali jakies szczegoowe dane?

• Anonim

Szczerze mówiąc, ostatnia loteria nie interesowała mnie zbytnio.

• Anonim

nie pamiętam za bardzo, ale chyba nie…

• Anonim

hmm… to moze jakby sie jabczynskiego zapytac, to cos powie. choc w sumie ujawniali by jakie mieli obroty na tej loterii, ja mysle, ze nie bedzie takich wynikow. moze przy okazji rocznych rozliczen albo czegos takiego.

• Anonim

na to też bym nie liczyła. jak się pochwalą ile zarobili to ludzie będą oczekiwać kolejnych obniżek

• Anonim

Mnie to nawet nie zalezaloby na pieniadzach. Bardziej na najmniejszej i najwiekszej ilosci losow, ktora dala zwyciestwo.

• Anonim

no ale popatrz, jak się ludzie dowiedzą, że najmniejsza zwycięska ilość głosów to np. 50 to wszyscy, którzy wysyłali mniej nie będą chcieli już grać. A na takich osobach, które wysłały po jednym losie chyba Orange zarobił najwięcej. Tak mi się wydaje przynajmniej…

• Anonim

A z drugiej strony jakby to bylo 10 czy 50 losow, to byloby widac, ze to jest w zasiegu kazdego kowalskiego, zeby wygrac. Ze idea, ze kazdy los moze wygrac faktycznie sie sprawdza.

• Anonim

50 losów to moim zdaniem wcale nie jest zasięg przeciętnego Kowalskiego w życiu nie wydałabym 200 zł na jakąś loterię!

• Anonim

No, ale sa bez watpienia bardziej w zasiegu niz losy za X tysiecy, prawda? Zreszta przez 3 msce promocji na 50 losow spokojnie mozna by sobie pozwolic.

• Anonim

mlody widać mamy inne podejście do kwestii wydawania pieniędzy na hazard ja za te 200 zł wolałabym już sobie jakieś dwie pary spodni kupić niż wierzyć, że wygram bmw 2 stówy to zbyt duży podatek od złudzeń

• Anonim

Bajadurka, wiadomo, ze chodzi od czlowieka, ale zgodzisz sie na pewno, ze takich ktorzy sa w stanie wyslac 50 smsow i sprobowac, jest o wiele wiecej niz takich, bo wysla smsow 5000.

• Anonim

Dzisiejszy sms od Orange był hitem: prosimy o potwierdzenie wygranej: BMW. Jak to możliwe? Nie brałam udziału w loterii. Czy oni myślą, że ludzie są aż tak naiwni? Jak można tak klientów nabierać?

• Anonim

To, ze robi się w ten sposób z ludzi idiotów oznacza tylko jedno że jakiś tam procent z osób, które dostają tego typu sms’y się na nie łapią Inaczej nikt by w ogóle się nie bawił w takie coś – jak widać mają na tym zarobek.

• Anonim

Te smsy są naprawdę przekonujące, tylko zastanawiam się na ile zgodne z prawem? Bo to, że oszukują ludzi jest pewne.

• Anonim

No wiele osób pewnie myśli kategorią taką, ze jak ich się naciągnie na sms’a to w zasadzie wiele nie stracą, a jak oleją to może im właśnie przechodzi nowe, wspaniałe życie przed nosem Dlatego jednak wolą zareagować. Chyba po 5’tym takim sms’ie już raczej mają w nosie bo tego trochę przychodzi jednak.

• Anonim

Hehe, ciekawe jaki jest następny komunikat w tej loterii:P

• games vex
    Uczestnik
    Liczba postów: 2

Your blog post is impressive, I almost read all the articles you wrote, thank you.
    wings.io

• chrishope
    Uczestnik
    Liczba postów: 1

As we Respect our customers, offering them the very finest possible service is the objective. Customers just need to call and explain their questions for our quicken support number technicians to help them without worrying about some other significant duty undertaking. There’s nothing to think twice around when you’re able to get your inquiries repaired at one telephone. Only avail the advantages of 24*7 solutions offered by the staff chat. Whether none or technical assistance, this is only one of the greatest Quicken support phone number care facilities to seek out help for the two. Quicken support phone number is designed to pay attention to each and every question of the consumer without disrupting their work in any circumstance. With highly skilled, qualified and professional staff members, quicken support number offer quality services to our customers. It not only acts as a support centre but a full-fledged support system for each and every software user.
    Quicken Support
    Quicken Helpline
    Quicken Customer Service
    Quicken Customer Support

Quicken tech support

Quicken Customer Care

Quicken Support

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.