Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Linksys by Cisco WAG320N z modem ADSL2+

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Cisco wprowadza przed świętami nowy, dwuzakresowy router w standardzie N z przełącznikiem 1 Gb. Linksys by Cisco WAG320N ma wbudowany modem ADSL2+, dzięki czemu idealnie nadaje się dla użytkowników: Neostrady (TP SA), Szybkiego Internetu (Netia SA), Multimo czy Dialnetu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      Informacja za bardzo okrojona. Działa na POTS czy ISDN ? Bo macierzyste usługi wymienionych opów nie są kompatybilne i nie zadziałają na tym samym sprzęcie. Jest tam ktoś kto wie o czy pisze?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      ADSL za pośrednictwem sieci ISDN.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      z moich doświadczeń linksys na adsl (TP) działa mało stabilnie – rozłącza się

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Odpowiedź #186551 w Linksys by Cisco WAG320N z modem ADSL2+
Twoje informacje:




Anuluj