Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › LG w blasku LED na Wystawie Produktów Koreańskich w Warszawie
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość12 lipca 2009 o 20:11Liczba postów: 139230To w gruncie rzeczy fascynujące, że mamy tak ugruntowaną współpracę z firmami koreańskimi. Przyznam, że nie byłam do końca tego świadoma. Faktycznie było na co popatrzeć 😀 A LG się niesamowicie wykazało 😀 Ich stoisko po prostu przyciągało wzrok – fakt faktem, ciężko było ich nie zauważyć 😛 Ale sprzęt, który zaprezentowali po prostu rzucał na kolana!
-
Anonimowy
Gość15 lipca 2009 o 23:05Liczba postów: 139230 -
Anonimowy
Gość19 lipca 2009 o 21:43Liczba postów: 139230
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6