Obrzydliwie ta 7 wygląda na telefonie zapowiada się na to że nie będzie za bardzo intuicyjne zresztą czego się spodziewać po Windowsie,przynajmniej z wyglądu daleko mu do Androida a pewnie też się okaże że zamulenia i zawiechy też będą w tym systemie jak zawsze zresztą .Miałem 2 telefony z WM jeden na 6,2 a drugi na 6,5 i już nigdy nie wrócę do tego systemu.