Jesteś tutaj:---LG Prada, czy warto?
LG Prada, czy warto?2008-04-28T07:02:11+02:00

Start Forum Sprzęt LG LG Prada, czy warto?

Viewing 8 reply threads
  • Author
      Guest
      Liczba postów: 140027

Mam pytanie dla użytkowników LG Prada, czy warto zainteresować się tym modelem. Dużo jest krytyki na telefony tej firmy dlatego chociaż bardzo mi się podoba mam obawy do jego zakupu. Będę wdzieczny o opinie.

• Anonymous
      Guest

Według mnie jest to telefon godny polecenie ma ładny i poręczny dotykowy wyświetlacz. Jest intuicyjny w uzytkowaniu a jeżeli chodzi o baterie to jak na tak duży wyswietlacz trzyma całkiem nieźle no i sam wygląd jest poprostu świetny.

• Anonymous
      Guest

Jeśli chodzi o samą markę LG to mogę polecić, jestem zadowolony z telefonów oraz produktów tego producenta.

• Anonymous
      Guest

hej:)soryy ze pytanie nie w temacie, ale bardzo mi zalezy:((( niedawno kopiowałem pliki od dziewczyny z jej telefonu baardzo niewiadomego pochodzenia, i tel zaczał mi fiksowac na maxa, zaczał sie wyłączac w trybie gotowosci, zamiast normalnego ekranu po prostu jest czarny, próbowałem juz restarowac tel, ale to na nic, wyciagnałem karte microSD i tez na nic…prosze pomożcie!!!!/telefon ani nie upadał ani nic, zadbany!!!!
      jesli ktos sie spotkał z czyms takim to prosze pisac na sojekhokej@wp.pl

pozdrawiam i dziekuje:)

• Anonymous
      Guest

Ładny dizajn ale ja nie mam zaufania do tej firmy, więc nie kupowałbym

• Anonymous
      Guest

odwrtonie niz ja – nagrywarke mam lg "od zawsze", teraz nowy tv tez lg, to i tel jakbym kupowal nie mialbym nic przeciwko lg. prada wyglada na niezly tel. chyba rzadko zdarza sie zeby firma zrobila taki dobry sprzet i do tego dala znana marke – zazwyczaj costam zmajstruja i naklejaja logo dla szpanu, a prada wydaje sie przadna. poza tym qwerty klawa, o dobra rzecz – ja bym wzial chetnie.

• Anonymous
      Guest

[quote="reepo":2jgy8qxh]odwrtonie niz ja – nagrywarke mam lg "od zawsze", teraz nowy tv tez lg, to i tel jakbym kupowal nie mialbym nic przeciwko lg. prada wyglada na niezly tel. chyba rzadko zdarza sie zeby firma zrobila taki dobry sprzet i do tego dala znana marke – zazwyczaj costam zmajstruja i naklejaja logo dla szpanu, a prada wydaje sie przadna. poza tym qwerty klawa, o dobra rzecz – ja bym wzial chetnie.[/quote:2jgy8qxh]
      Do tego warto jeszcze dodać, że Linda Evangelista została twarzą nowej Prady (http://gwiazdy.trendz.pl/prada-z-linda- … ta/?mes=11)

• Anonymous
      Guest

Dostając nową Pradę II mamy każdy element zapakowany oddzielnie w skórę. Prada II można powiedzieć, że jest astetycznie piękna. Tu filmik promujący telefon http://pl.youtube.com/watch?v=jdd_5E8K-ps

• Anonymous
      Guest

Też widziałam nową LG PRADĘ, jest bardzo kobieca jak dla mnie, z chęcia bym sobie taką strzeliła, podobno można sobie zarzyczyć nawet egzemplarz z diamentami, ale narzie cena mnie troche odstrasza, ale telefonik super.

Viewing 8 reply threads
Reply To: LG Prada, czy warto?
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile