Start › Forum › Sprzęt › LG › LG GW600 z Windows Mobile 6.1 i QWERTY
FCC zatwierdziła ostatnio nowy telefon LG, który najprawdopodobniej w pierwszej kolejności trafi do amerykańskiej sieci AT&T. LG GW600 to telefon komórkowy z klawiaturą QWERTY zbudowany na wzór BlackBerry.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
Lamer napisał:
"zbudowany na wzór z kompaktową QWERTY na wzór BlackBerry wyposażony jest w klawiaturę typu QWERTY."
Porażka.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: