Start Forum Sprzęt LG LG GW600 z Windows Mobile 6.1 i QWERTY

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      FCC zatwierdziła ostatnio nowy telefon LG, który najprawdopodobniej w pierwszej kolejności trafi do amerykańskiej sieci AT&T. LG GW600 to telefon komórkowy z klawiaturą QWERTY zbudowany na wzór BlackBerry.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      Lamer napisał:

      "zbudowany na wzór z kompaktową QWERTY na wzór BlackBerry wyposażony jest w klawiaturę typu QWERTY."

      Porażka.

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: LG GW600 z Windows Mobile 6.1 i QWERTY
Twoje informacje: