Start Forum Sprzęt LG LG GW550 HSDPA dla biznesu

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Firma LG na CommunicAsia zaprezentowała nowy smartphone dla biznesu z klawiaturą QWERTY. LG GW550 pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile Standard. Telefon oferuje 2,4-calowy ekran o rozdzielczości 320х240 wyprodukowany w technologii TFT. Szybką łączność ze światem zagwarantują technologie HSDPA (do 7,2 Mb/s), HSUPA (do 2.0 Mb/s).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      E nokia 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      bardzo ładny telefon i zapewne niedrogi poza tym całkiem przyzwoita bateria

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      Zdecydowanie bardziej sklanialabym sie do Nokii lub HTC jesli chodzi o takie biznesowe modele. Zreszta jak patrze na LG to podobienstwo przynajmniej wizualne do E71 jest uderzajace, Zerknijcie sobie na strone vobis.pl Pewnie tylko LG bedzie tanszy. Pytanie czy tak samo niezawodny….

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: LG GW550 HSDPA dla biznesu
Twoje informacje: