Start Forum Sprzęt LG LG GT540 Swift z Androidem oficjalnie na targach CES 2010

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • KamilBakowski
      Członek
      Liczba postów: 698

      Firma LG w tym roku na trwających targach CES 2010 zaprezentowała kolejny model oparty na Androdzie. Czy jest w nim coś szczególnego? Dowiedziecie się tego czytając rozwinięcie wiadomości.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Na razie Windows Mobile trzyma dostep do oprogramowania nawigacyjnego i innych specjalistycznych programów wykorzystywanych w firmach. Ale jesli i one będą dostepne na Androida WinMo będzie miał problem.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Jest to kolejny model telefonów LG oparty na systemie Anroid, z tego co słyszałam to LG PRADA III też ma pracować na tym oprogrmowaniu a jego promocja równiez miała sie odbyć na targach CES.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      to mój telefon HeHe

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: LG GT540 Swift z Androidem oficjalnie na targach CES 2010
Twoje informacje: